Sdílet
 

Akce měsíce dubna

  • Klinker Centrum s.r.o.
  • sleva 30 %
  • Kostelec nad Orlicí
  • Do konce zbývá 4 dny

Duben je tu a my jsme si pro Vás připravili výběr materiálů za exkluzivní ceny. Vyberte si materiál, který dá novou tvář Vašemu domu nebo interiéru. Vybírat můžete z různých druhů materiálu

Lícové cihly a pásky ražené

Cihlové obkladové pásky označované jako lícové pásky ražené se vyrábí řezáním z lícových cihel. Ražené lícové pásky mají rustikální charakter a často bývají označovány jako ostařelé pásky. Cihlové pásky jsou přírodním materiálem vynikajících funkčních i technických vlastností s nasákavostí do 18%. Ražené pásky je možné použít v interiéru i exteriéru, k obkladu fasády rodinného domu či velkých objektů i jako povrchovou úpravu při zateplení fasády. Z lícových pásků můžete rovněž realizovat obložení plotů, komínů, krbů atd.

Lícové pásky tažené

Cihlové obkladové pásky KLINKER se vyznačují vysokou kvalitou a nasákavostí do 6%. Pásky KLINKER jsou vyráběny strojově a vyznačují se větší pravidelností povrchu než lícové pásky ražené. Obkladové pásky KLINKER je možné použít v interiéru i exteriéru, k řešení obkladu fasády rodinného domu či velkých objektů i jako povrchovou úpravu při zateplení fasády. Z obkladových pásků KLINKER můžete rovněž realizovat obložení plotů, komínů, krbů atd.

Více informací na webu

Máte zájem o tuto akci? Kontaktujte firmu.

AntiSpam ochrana » součet čísel (1+8) je: (9)

Sdílení článku
Sdílejte na sociálních sítích
voucher

Klinker Centrum s.r.o.

Procházkova 202
Kostelec nad Orlicí
517 41
Mobil:
+420 724 771 051
E-mail:
info@klinkercentrum.cz
Web:
http://www.klinkercentrum.cz