Sdílet
 

AKČNÍ NABÍDKA CENOVÉ PRÁZDNINY

  • Klinker Centrum s.r.o.
  • sleva 30 %
  • Kostelec nad Orlicí
  • Do konce zbývá 40 dnů

U nás ceny na prázdniny zhubly do plavek!!! Velký výběr materiálů za exkluzivní ceny. Vyberte si materiál, který dá novou tvář Vašemu domu nebo interiéru. Vybírat můžete z lícových cihel, pásků i dlažby.

Lícové cihly a pásky ražené

Cihlové obkladové pásky označované jako lícové pásky ražené se vyrábí řezáním z lícových cihel. Ražené lícové pásky mají rustikální charakter a často bývají označovány jako ostařelé pásky. Cihlové pásky jsou přírodním materiálem vynikajících funkčních i technických vlastností s nasákavostí do 18%. Ražené pásky je možné použít v interiéru i exteriéru, k obkladu fasády rodinného domu či velkých objektů i jako povrchovou úpravu při zateplení fasády. Z lícových pásků můžete rovněž realizovat obložení plotů, komínů, krbů atd.

Lícové pásky tažené

Cihlové obkladové pásky KLINKER se vyznačují vysokou kvalitou a nasákavostí do 6%. Pásky KLINKER jsou vyráběny strojově a vyznačují se větší pravidelností povrchu než lícové pásky ražené. Obkladové pásky KLINKER je možné použít v interiéru i exteriéru, k řešení obkladu fasády rodinného domu či velkých objektů i jako povrchovou úpravu při zateplení fasády. Z obkladových pásků KLINKER můžete rovněž realizovat obložení plotů, komínů, krbů atd.

Cihlová dlažba KLINKER neboli dlažba do písku je dlažba vysoké kvality a velmi dobrých funkčních vlastností, vyráběná z přírodních materiálů. Dlažba KLINKER se vyznačuje mrazuvzdorností, velmi nízkou nasákavostí, vysokou pevností, stálobarevností, odolností vůči kyselinám a solím. Cihlová dlažba KLINKER bývá často označována jako venkovní dlažba, zahradní dlažba či zámková dlažba. Dlažby KLINKER jsou ideální volbou při řešení chodníků, vjezdů, teras, schodů a všech dalších pochozích i pojezdových ploch.

Ruční cihlová dlažba historická bývá někdy označována také jako půdovka. Ruční cihlová dlažba je ideální volbou při řešení rekonstrukcí historických objektů, při obnově kulturních památek či snaze o zachování původního charakteru starších stavení. Ruční cihlovou dlažbu je doporučujeme použít pouze v interiéru. Pro zvýšení ochrany povrchu cihlové dlažby a její snadnější údržbu doporučujeme povrch ošetřit přípravkem Klinker Minerál.

Více informací na webu

Máte zájem o tuto akci? Kontaktujte firmu.

AntiSpam ochrana » součet čísel (8+5) je: (13)

Sdílení článku
Sdílejte na sociálních sítích
voucher

Klinker Centrum s.r.o.

Procházkova 202
Kostelec nad Orlicí
517 41
Mobil:
+420 724 771 051
E-mail:
info@klinkercentrum.cz
Web:
http://www.klinkercentrum.cz