Sdílet
 

Spolehlivý parťák mezi kondenzačními kotli nyní v AKCI – EcoTherm Kompakt WBS 14

  • GIENGER spol. s r.o.
  • Napajedla
  • Do konce zbývá 2 dny

Plynový kondenzační kotel řady Kompakt od firmy BRÖTJE nabízí špičkovou techniku topení průkopníka výhřevné techniky navíc za výhodnou cenu. Nezáleží, zda jde o novostavbu, rekonstrukci či modernizaci, tepelnou pohodu a komfort můžete získat moderněji, úsporněji a ekologičtěji – prostě lépe …lépe s BRÖTJE.

Úsporný kondenzační kotel EcoTherm Kompakt WBS 14 F vyrobený v Německu vyniká moderní technikou s vysokou účinností. Dosahuje normovaného stupně využití až 109 % a díky tomu může přispět k úspoře nákladů na topení o 10 až 14 % (v porovnání se staršími zařízeními dokonce až o 30 %). Regulace SIEMENS s jednoduchou obsluhou umožňuje integraci do sestav s alternativními zdroji. Součástí kotle je rovněž elektronicky řízené čerpadlo a systém „Multilevel“. Kotel WBS nabízí skvělý komfort ohřevu teplé vody v kombinaci s externím zásobníkem, přičemž je elegantní a velmi tichý.


Spolehlivost kotlů BRÖTJE je ověřena mnohaletým působením na německých trzích. Jedná se o vynikající řadu produktů od výrobce, který již třikrát získal posudek jakosti „Sehr gut“ od spotřebitelské nadace posuzování kvality Stiffung Warentest. Kotle BRÖTJE jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí a splňují veškeré emisní požadavky českých i evropských norem. Vysoká preciznost zpracování a kvalita kotlů BRÖTJE se odráží na pohodlí při jejich montáži a servisu a jsou ideální pro vícepodlažní byty a rodinné domy. 

Více informací na webu

Máte zájem o tuto akci? Kontaktujte firmu.

AntiSpam ochrana » součet čísel (5+4) je: (9)

Sdílení článku
Sdílejte na sociálních sítích

GIENGER spol. s r.o.

Kvítkovická 1633
Napajedla
763 61
E-mail:
info@gcskupina.cz
Web:
http://www.gienger.cz/