Sdílet
 

Terasy BambooGard a Silvadec „ještě letos“ je výhra!

  • PROFI TERASY
  • Praha
  • Do konce zbývá 26 dnů

Chladivý podzim nám bere chuť dokončit něco, co jsme ještě letos chtěli stihnout, pořídit si něco, na co jsme se těšili. Pokud to měla být terasa, pak je hned několik důvodů, kvůli kterým se vyplatí jít za svým „snem“ ještě v tomto roce.

Terasa je určena k odpočinku. A proč si nedopřát, aby příští jaro startovalo u kávičky na hotové venkovní terase? Někdo startuje jaro návštěvou výstav a starostmi jaký WPC materiál zvolit, jiný má již jasno a hotovo.

Barvy WPC teras časem tzv. „vyzrávají“. Během 4 – 6 měsíců se ustálí proces reakce přítomného ligninu v dřevité drti a terasa získá konečný barevný odstín. Po zimních měsících, kdy na terasu působí nejen výrazná změna klimatických podmínek ale také zimní sluníčko, tak vynikne terasa již ve své konečné podobě.

Jarní termíny montáží jsou většinou dlouhodobě rezervované. Naopak ke konci roku je možné si pořídit terasu bez dlouhého čekání.

S terasami Bamboogard a Silvadec si pořizujete spolehlivost, trvalou funkčnost, dlouhodobou životnost. Realizace 9 – 15 let jsou toho důkazem. Silvadec v klasických odstínech a kvalitě oridinální směsí FOREXIA®, Bamboogard v nadčasovosti a provedení detailů.

A nyní do konce roku za výhodných pořizovacích podmínek.

Mít terasovou plochu na příští jaro hotovou, je výhra. První sluníčko a první grilování na hotové terase je výzvou překonat se, domluvit si schůzku v našem terasovém centru a využít výhodné nabídky do konce roku. Není hotový nový dům? Pořiďte si materiál a rezervujte si jeden z prvních montážních termínů.

Domluvte si schůzku a vyřešte ke své radosti terasové zařizování již teď. www.profi-terasy.cz

Více informací na webu

Máte zájem o tuto akci? Kontaktujte firmu.

AntiSpam ochrana » součet čísel (1+7) je: (8)

Sdílení článku
Sdílejte na sociálních sítích

PROFI TERASY

Služeb 3056/4
Praha
108 00
E-mail:
info@profi-terasy.cz
Web:
http://www.profi-terasy.cz/