Sdílet
 

Co nabízí interiérové dveře LUNA?

Datum vydání: 13.04.2010 | autor:
Dveře byly dříve přehlíženou součástí interiéru plnící pouze funkci oddělování místností. V dnešních detailně propracovaných interiérech jsou dveře nejen funkčním prvkem, ale především jsou důležitým prvkem designovým, proto je nutné vybírat s pečlivostí a ohledem na styl interiéru. Jaké druhy dveří nabízí značka LUNA? Co představuje exkluzivní kolekce TOP a STONE? Bez jakých doplňků se dobré dveře neobejdou?
Foto: LUNA, dveře GABRIELA
Foto: LUNA, dveře GABRIELA
Z interiérových dveří jsou dnes nabízené dveře otočné, kyvné či posuvné. Mohou být pravé nebo levé a mohou mít nejrůznější povrchové úpravy, které se liší kvalitou a tedy i cenou. Dveře také mohou mít nejrůznější výplně ze skla, broušeného skla či z barevné vitráže, které se pak stanou opravdovou ozdobou interiéru. Značka LUNA jde s dobou a nabízí výběr nejrůznějších typů dveří.

Základní nabídka značky LUNA

V základní nabídce značky LUNA nalezneme dveře s nejrůznějšími povrchovými úpravami. Jsou to dveře laminátové i fóliové, které jsou levnější variantou, avšak díky moderním technologiím se nemusíme bát horší kvality. Navíc jsou k dostání v široké paletě barev a designů.

Dýhované dveře jsou variantou pro ty, kteří chtějí mít v interiéru dřevo, ale nemohou si dovolit dveře z masivu. Díky speciálním výrobním postupům jsou dýhované dveře k nerozeznání od dveří z masivu a dnes již mají i podobně dlouhou životnost.

Pro náročnější klientelu jsou v nabídce samozřejmě i dřevěné dveře z masivu, na které se značka LUNA specializuje a může se pyšnit jejich vysokou kvalitou.
Foto: LUNA, dveře TOP MILENA a TOP VERONIKA
Foto: LUNA, dveře TOP MILENA a TOP VERONIKA
Foto: LUNA, dveře TOP EDITA
Foto: LUNA, dveře TOP EDITA
Na co se specializuje značka LUNA?

Specialitou značky LUNA je již zmíněná výroba kvalitních dveří z masivu. Masivní dřevěné dveře a obložkové zárubně jsou vyráběné z vysoce kvalitních tuzemských i cizokrajných dřevin a jsou nabízené jako typizované, nebo si je může zákazník nechat vyrobit podle svých individuálních požadavků na zakázku.

Další specialitou značky LUNA je lepený program, kdy jsou dveře vyráběné z lepených lamel, které jsou pak následně potažené silnou dýhou. Díky tomuto způsobu výroby je zaručena stálost dveří a nedochází k jejich praskání, kroucení a sesychání.

Elegantní kombinace skla a pigmentového mořidla

Kolekce dveří TOP nabízí velmi elegantní interiérové dveře, které se jistě stanou opravdovou ozdobou interiéru. Dveře mají originální výplně tvořené z broušeného skla. Povrch dveří této kolekce je ošetřen speciálním pigmentovým mořidlem, které dřevo dveří nejen ochrání, ale také mu dodá krásny barevný vzhled. Pokud si přejete do staršího interiéru vzhled starobylých dveří, díky pigmentovému mořidlu to není problém. Pro ještě exkluzivnější vzhled jsou dveře na závěr ošetřené lakem nebo olejem.
Foto: LUNA, masivní dveře
Foto: LUNA, masivní dveře
Foto: LUNA, dveře KAMILA
Foto: LUNA, dveře KAMILA
Kámen pro náročnější

Dveře s originálními skleněnými motivy jsou běžné, avšak dveře dekorované kamenem jsou pro náročnějšího zákazníka, který již nějaké kamenné dekory v interiéru má a dveře mu ho příjemně doladí. Takové dveře se nacházejí v kolekci STONE, kde najdeme dveře jak s jemným dekorem v podobě kamenného proužku, až po dveře pokryté z větší části kamenem. Dřevo je opět ošetřeno pigmentovým mořidlem.

Jaké doplňky jsou k dveřím nezbytné?

Dveře musí být osazeny na závěsy zárubní. Zárubně mohou být vyrobené ze dřeva či oceli a závěsy zárubní se podle umístění rozlišují na pravé a levé. Mezi stále populárnější trendy dnes patří zárubně bezobložkové, které v interiéru vypadají velice elegantně.

Důležitou částí dveří je také kvalitní kování, tedy panty a kliky. Mohlo by se zdát, že na této části dveří až tolik nezáleží, ale i zde je třeba brát v úvahu estetické a především praktické hledisko, protože kliky nám musí dobře padnout do ruky.

Zaujala-li vás nabídky značky LUNA, navštivte jejich pobočku, kde se vás ujmou zkušení pracovníci, kteří vás seznámí s celou nabídkou této značky, případně s vámi projednají individuální požadavky.
LUNA podlahy, parkety, bangkirai, okna, dveře, terasy

LUNA podlahy, parkety, bangkirai, okna, dveře, terasy

Prachatice, Prachatice II, Žernovická 221, 38301
Tel: 388 314 757
Web: http://www.lunapt.cz
E-mail: lunaprachatice@lunapt.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

LUNA podlahy, parkety, bangkirai, okna, dveře, terasy

Prachatice, Prachatice II, Žernovická 221, 38301
Tel: 388 314 757
Web: http://www.lunapt.cz
E-mail: lunaprachatice@lunapt.cz

Vybíráme články

Katalog zboží

Novinky v katalogu zboží

Další kategorie e-shopu

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Novinky ve značkových oknech a dveříchNovinky ve značkových oknech a dveřích

  Společnost ALU.PLAST rozšiřuje výrobu, nabízí akční ceny a žhavou novinkou jsou parapety v barvě anthrazitgrau.

 • Kupujte jen spolehlivá okna a dveřeKupujte jen spolehlivá okna a dveře

  Otvorové výplně by měly být vyráběné především s ohledem na funkční parametry v kombinaci s vkusným vzhledem. Proto je třeba hledat spolehlivého dodavatele oken a dveří.

 • Dveře interiérovéDveře interiérové

  Interiérové dveře. Neobejde se bez nich žádný dům a byt. Rozdělují prostory a při otevření zase spojují. Oddělují chladnější části domu od více vytápěných. Pomáhají udržet intimitu našich soukromých místností. Izolují…

Diskuze na téma "Co nabízí interiérové dveře LUNA?"

Buďte první a napište komentář k  "Co nabízí interiérové dveře LUNA?"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE