Sdílet
 

Jak si osušit ruce opravdu hygienicky?

Datum vydání: 20.09.2016 | autor:

Bezdotykový antibakteriální osoušeč rukou ECOSTEP R1 umožňuje rychlé a hygienické osoušení rukou na toaletách s nízkou i vysokou frekvencí návštěvnosti. Osoušeč R1 pracuje s malými provozními náklady a spolehlivým provozem. Díky špičkové technologii nabízí osoušeč rukou R1 nejdelší poskytovanou záruku 5 let nebo 1.000.000 užití.

Osoušeč rukou ECOSTEP-R1 Osoušeč rukou ECOSTEP-R1
Osoušeč rukou ECOSTEP-R1
Osoušeč rukou ECOSTEP-R1 obsahuje filtrační systém, který neutralizuje nepříjemné pachy spojené s toaletami. Díky této revoluční filtraci, nejsou potřeba žádné další osvěžovače, které pouze maskují zápach. Přístroj je tedy nejen vysoce účinným, ekologickým vysoušečem rukou s elegantním designem, ale zajišťuje také čistý a svěží vzduch.

Osoušeč funguje bezdotykově a bez topných spirál. Díky svému tvaru, nezpůsobuje žádný odkap vody na oblečení ani na podlahu a tím je jeho okolí stále suché a čisté. Pro provozy se zvýšenými požadavky na hygienu (zdravotnická zařízení, potravinářský a farmaceutický průmysl apod.) má vysoušeč rukou ECOSTEP-R1 certifikát HACCP, zaručující bezpečný provoz pro tato zvláštní prostředí.

Bezvodé pisoáry ECOSTEP - P1 a osoušeče rukou ECOSTEP – R1 můžete vidět na různých místech po celé České a Slovenské republice. Např. v obchodních centrech, v řetězcích prodejců rychlého občerstvení, restauracích, hotelech, na čerpacích stanicích, ve firmách a institucích, nemocničních zařízeních apod..

Přesvědčte se na vlastní oči a navštivte expozici společnosti EcoStepna veletrhu FOR ARCH v hale 2, na stánku C07.
EcoStep s.r.o.

EcoStep s.r.o.

Praha, Radotín, Pod Klapicí 107/18, 153 00
Tel: 257 316 462
Web: www.ecostep.cz
E-mail: info@ecostep.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

EcoStep s.r.o.

Praha, Radotín, Pod Klapicí 107/18, 153 00
Tel: 257 316 462
Web: www.ecostep.cz
E-mail: info@ecostep.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Obrazy mohou být i zelenéObrazy mohou být i zelené

  Zelené obrazy vytvoří v interiéru výrazný designový prvek, který můžeme snadno obměňovat, čímž se vlastně stáváme tvůrci, malíři, ovšem malíři skutečného života. Malujeme ze živých květin.

 • Léčivá síla solných lampLéčivá síla solných lamp

  Jsou bytové doplňky, které pouze doplňují byt, jsou svítidla, která pouze svítí, ale jsou lampy, kterým se říká solné, a ty především léčí.

 • Inspirujte se, jak si vkusně vybavit interiérInspirujte se, jak si vkusně vybavit interiér

  Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Chystáte se renovovat své bydlení? Přijďte načerpat inspiraci na veletrh nábytku MOBITEX, který se koná od 22. do 25. dubna na brněnském výstavišti.

Diskuze na téma "Jak si osušit ruce opravdu hygienicky?"

Buďte první a napište komentář k  "Jak si osušit ruce opravdu hygienicky?"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE