Sdílet
 

Keramika KOLO Coctail v kancelářské koupelně

Datum vydání: 18.01.2013 | autor:

Jeden z  faktorů ovlivňující image firmy je zcela určitě design kanceláře. Pozornost je třeba věnovat i koupelnovému zařízení. Zaměstnanci i návštěvy se budou cítit pohodlně a příjemně, pokud bude interiér vybaven v praktickém a moderním stylu.

Koupelnová sanitární keramika KOLO Coctail Koupelnová sanitární keramika KOLO Coctail
Koupelnová sanitární keramika KOLO Coctail
Koupelnový styl zařízení byl měl být příjemý na pohled, oku lahodící a zároveň by měl odpovídat a souviset s obrazem a image společnosti. Čistota a funkčnost jednotlivých prvků je klíčová. V této souvislosti Sanitec nabízí geometrická umyvadla série Coctail navržena nejen pro veřejná zařízení. Produkty jsou esteticky a  vizuálně atraktivní a díky aplikované povrchové úpravě Reflex je jejich údržba velmi snadná.

Umyvadla ze série Coctail mohou být jednoduše umístěna do kteréhokoliv koupelnového interiéru díky jejich jednoduchému geometrickému charakteru. Hodí se k jakémukoliv kancelářskému dekoru nezávisle na použitých barvách a materiálech. Série zahrnuje osm stylových umyvadel, která jsou tvarem kulatá, oválná, čtvercová nebo obdélníková (všechny ve variantě na desku nebo zápustné). Takto široká škála dovoluje výběr ideálního řešení přizpůsobený firemním nárokům.

Série Coctail byla navržena v souladu s posledním bytovým trendem, kterým je čistá geometrie. Příjemnou a přívětivou koupenu můžete být vytvořit kombinací řady umyvadel, dlaždiček a intenzivních barev zdí. Umyvadla Coctail se hodí do moderních minimalistických kancelářských koupelen, stejně tak jako do těch v našich domovech.

Umyvadla Coctail nejsou jen stylová, ale i praktická – díky povrchové úpravě KOLO Reflex redukující usazování vodního kamene a jiných nečistot na svém povrchu. Díky tomuto řešení se stává čistění keramiky rychlou a snadnou aktivitou. Umyvadla této série nemají otvory pro usazování nečistot a baterí. Designéři se postarali i o nejmenší detaily. Například zátka je prakticky kryta keramickým víčkem.

Symetrická kombinace

Umyvadla geometrického tvaru se budou nejlépe hodit k podobně tvarovaným záchodovým mísám. Série Coctail může být skvěle zkomponována se sérií Style , která je taktéž charakteristická symetrickými formami. Zmíněná série zahrnuje závěsné a kompaktní stojící záchodové mísy. Vše je navrženo v souladu s posledními trendy vybavení. V koupelně v kancelářském prostoru závěsné produkty nejlépe splní svůj účel, jelikož tento typ montáže usnadňuje udržování čistoty i na těžko přístupných místech.

Koupelna je jednou z reprezentativních prostorů firmy, tudíž by měla být vybavena zajímavou a zároveň funkční keramikou. Coctail, série umyvadel geometrických parametrů a série záchodových mís, se přesně hodí k image moderního pracovního prostoru. Díky nim koupelnová estetika a praktické prvky dostávají skutečnou hodnotu.

Více na www.sanitec.cz
SANITEC

SANITEC

Tábor, Tábor, Komenského 2501, 39002
Tel: 381 254 907
E-mail: info@sanitec.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

SANITEC

Tábor, Tábor, Komenského 2501, 39002
Tel: 381 254 907
E-mail: info@sanitec.cz

Vybíráme články

Katalog zboží

Novinky v katalogu zboží

Další kategorie e-shopu

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Nejzdařilejší 3D návrhy koupelen s designovými radiátoryNejzdařilejší 3D návrhy koupelen s designovými radiátory

  Že designové radiátory od společnosti Zehnder vytvoří domov nejen teplejší, ale i krásnější, dokazují 3D vizualizace koupelen, zasílané prodejci koupelnových studií v rámci soutěže „Navrhuješ! Vyhráváš!"

 • Jak si vybrat moderní keramické obkladyJak si vybrat moderní keramické obklady

  Výběr moderních keramických obkladů s RIVESTI reflektuje nepřehlednou současnou nabídku obkladů a dlažeb. Orientujete se v nejoblíbenější keramice a trendech?

 • Sanita a zařizovací předmětySanita a zařizovací předměty

  Rozmístění a volba sanitárních zařizovacích předmětů by měly odpovídat standardu bydlení, rozloze a počtu členů domácnosti. Do zařizovacích předmětů řadíme hygienická vybavení kuchyní, koupelen a toalet. Jak se zorientovat…

Diskuze na téma "Keramika KOLO Coctail v kancelářské koupelně"

Buďte první a napište komentář k  "Keramika KOLO Coctail v kancelářské koupelně"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE