Sdílet
 

KMB SENDWIX zvětšuje obytnou plochu

a zkracuje otopnou sezónu

Datum vydání: 05.01.2009 | autor:
Tento luxus umožňuje stavební systém KMB SENDWIX značky KM Beta. Dokonalých parametrů totiž sendvičové zdivo KMB SENDWIX dosahuje při výrazně menších tloušťkách stěn, čímž dochází k významným úsporám zastavěné plochy − u stometrového bytu se zvětší obytná plocha až o osm metrů čtverečních.
Foto: KM Beta
Foto: KM Beta
Vhodné pro energeticky úsporné, nízkoenergetické i pasivní domy

KMB SENDWIX je prvním uceleným a certifikovaným systémem vícevrstvých konstrukcí na českém trhu. Jeho základem je vápenopísková cihla nebo kvádr, které se používají ke zdění vnitřní nosné a v některých variantách také vnější pohledové stěny. Součástí systému jsou také prvky pro zdění příček, překlady, věncovky, lícové a komínové zdivo, zdicí a spárovací malty, lepidla a pomocný materiál. Přednosti systému KMB SENDWIX spočívají v jedinečné kombinaci nadstandardních tepelně technických, akustických a statických hodnot, kterou byste u jiných systémů hledali jen těžko.

Díky KMB SENDWIX je otopná sezóna podstatně kratší

U masivního domu ze systému KMB SENDWIX s nepřekonatelnou akumulací tepla například při noční vnější teplotě 7 oC za 12 hodin poklesne vnitřní teplota vzduchu z 21 pouze na 20,4 oC. Takový dům tedy bez problému přenese i několikadenní opakované noční poklesy teplot nebo ranní přízemní mrazíky bez toho, aby se musel spouštět otopný systém stavby. To samozřejmě znamená obrovskou úsporu energií. Z pohledu investora hraje zásadní roli i rychlost výstavby - zdicí prvky KMB SENDWIX se pokládají na pero a drážku a lepidlem se natírá jen ložná plocha, takže pracnost je nižší. Díky lepidlu je navíc odbourán mokrý proces nanášení malty, takže stavba se nemusí nechat přes zimu vymrznout. Více o výhodách systému KMB SENDWIX na www.sendwix.cz.
KM Beta a.s.

KM Beta a.s.

Hodonín, Hodonín, Dolní Valy 3739/4, 69501
Tel: 800 150 200
Web: http://www.kmbeta.cz/
E-mail: kmbeta@kmbeta.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

KM Beta a.s.

Hodonín, Hodonín, Dolní Valy 3739/4, 69501
Tel: 800 150 200
Web: http://www.kmbeta.cz/
E-mail: kmbeta@kmbeta.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Jak se dá bydlet tradičně, zdravě a přitom úsporně?Jak se dá bydlet tradičně, zdravě a přitom úsporně?

  Bez zateplení a s cihlami HELUZ. I tak se dá postavit dům. A co víc – vnější zateplení obálky domu se časem ukázalo jako nesmysl, byť je stále ještě novodobou „ekomantrou“ číslo 1!

 • Zateplovat nebo nezateplovat?Zateplovat nebo nezateplovat?

  Normální je nezateplovat! Tedy pokud chcete bydlet zdravě a přitom úsporně a komfortně. Řešením jsou jednovrstvé stavební konstrukce ze zateplených cihle. Tedy vlastně zateplovat, ale jinak!

 • Závady na stavbách a způsoby, jak jim předejítZávady na stavbách a způsoby, jak jim předejít

  Některé závady a nedodělky lze odstranit při předání hotového díla. Jiné, a často mnohem závažnější, se však projeví až během záruční lhůty nebo dokonce až po ní. Náprava pak bývá složitá a finančně nákladná.

Diskuze na téma "KMB SENDWIX zvětšuje obytnou plochu "

Buďte první a napište komentář k  "KMB SENDWIX zvětšuje obytnou plochu "

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE