Sdílet
 

Nechte se unést novým Stylem

Datum vydání: 16.02.2010 | autor:
Dynamické tvary vepsané do půdorysu čtverce nebo obdélníku odpovídají převládajícím trendům současného designu. Stejnorodý, celistvý vzhled jednotlivých výrobků série Style vyvolávají dojem, že nezaberou příliš mnoho místa. Velká koupelna se díky tomu stane ještě větší a redukované rozměry zase umožní dosáhnout komfortních podmínek právě i v menších prostorech. Přiznané masivní hrany se navíc snadno přizpůsobí interiéru koupelny. Sanitární keramika Style je nabízena s povrchem Reflex Kolo, díky kterému je její plocha ideálně hladká a udržování čistoty naprosto jednoduché.
Foto: SANITEC
Foto: SANITEC
Hluboký vnitřní prostor umyvadel a velké odkládací plochy činí umyvadla mimořádně funkčními. To se týká jak klasických, tak i asymetrických tvarů umyvadel. Na výběr je 11 umyvadel různého typu (klasická, asymetrická, rohová, vestavěná) v šířce od 36 do 70 cm. Všechna umyvadla Style mohou být instalována s jedním typem spodní skříňky, nebo s polosloupem.

Stojící i závěsné klozety a bidety mají menší délku. Závěsný klozet se vyrábí s vyložením od zdi k přednímu okraji jen 51 cm, stojící 64 cm, to je méně, než u běžných výrobků. Stojící klozet je zvýšený o 2 cm, což zase podporuje komfort při jeho používání. Klozetové sedátko z tvrdého Duroplastu už nikdy nespadne s hlasitým úderem, neboť je vybaveno klouby s automatickým pozvolným sklápěním.

Koupelna Style může být doplněna praktickým nábytkem. Na výběr je spodní skříňka pod umyvadlo, postranní nízká a vysoká skříňka, zrcadlo s odkládací poličkou. Poličky ve skřínkách a navíc i ve dvířkách skříněk usnadňují přístup ke kosmetice nebo k toaletním potřebám. Veškerý nábytek může být montován jako závěsný na stěnu, díky čemuž je úklid v koupelně velmi snadný.
Foto: SANITEC
Foto: SANITEC
Estetické čelní plochy v barvě koloniální třešně nebo polární bílé umožňují vytvořit příjemné prostředí v každé koupelně. Originální výplet z proužků přírodní dýhy třešně vnese do nitra koupelny „koloniální” styl a polární bílá atmosféru dokonalé čistoty.

Nábytek je vyroben z kvalitního materiálu odolného proti vlhkosti, proto si po léta zachovává svou nejvyšší kvalitu. U všech skříněk pohyb dvířek těsně před uzavřením jemně zpomaluje tiché dovírání. Systém kování umožňuje montáž dvířek tak, aby se otevírala vpravo nebo vlevo, podle umístění skříňky. Na kování je poskytována doživotní záruka.

Sanitární keramika Style je nabízena s povrchem Reflex Kolo. Díky němu je plocha ideálně hladká a udržování čistoty naprosto jednoduché. Na výrobcích se neusazují nečistoty a jejich údržba nevyžaduje žádnou mimořádnou námahu. Povrch Reflex Kolo zajistí, že plochy výrobků zůstanou déle čisté a zářící koupelna bude stále vypadat jako nová.

Bližší informace získáte na www.sanitec.cz.
SANITEC

SANITEC

Tábor, Tábor, Komenského 2501, 39002
Tel: 381 254 907
E-mail: info@sanitec.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

SANITEC

Tábor, Tábor, Komenského 2501, 39002
Tel: 381 254 907
E-mail: info@sanitec.cz

Vybíráme články

Katalog zboží

Novinky v katalogu zboží

Další kategorie e-shopu

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Jak si vybrat vhodný radiátor do koupelnyJak si vybrat vhodný radiátor do koupelny

  Do své koupelny chceme krásné umyvadlo, pohodlnou vanu nebo praktický sprchový kout. K tomuto vybavení patří pochopitelně také koupelnový radiátor. Bez něho se praktická koupelna neobejde.

 • Nové radiátory a rekuperační jednotkyNové radiátory a rekuperační jednotky

  Nové designové radiátory a rekuperační jednotky se představily v plné parádě na veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ & DŘEVOSTAVBY.

 • Nejlepší návrhy koupelenNejlepší návrhy koupelen

  Že designové radiátory dovedou koupelnu nejen prohřát, ale i povýšit na ještě příjemnější místo pro relaxaci, dokazují nejzdařilejší 3D návrhy koupelen s designovými radiátory. Inspirujte se.

Diskuze na téma "Nechte se unést novým Stylem"

Buďte první a napište komentář k  "Nechte se unést novým Stylem"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE