Sdílet
 

Lehká a přitom pevná novinka mezi sněholamy

Datum vydání: 15.03.2013 | autor:

Mít dobře zabezpečenou střechu, to neznamená pouze vybrat vhodnou krytinu, ale také různé doplňky, bez kterých se v našich klimatických podmínkách neobejdeme. Právě končící zima pořádně prověřila střechu každého obydlí. Pokud množství sněhu poničilo samotnou krytinu nebo třeba zaparkované auto pod střechou, je třeba začít přemýšlet o instalaci vhodných sněhových zábran.

Nový sněholam Nový sněholam
Nový sněholam
Lehký, ale přitom velmi pevný hliníkový držák tyčového sněholamu PREFA se hodí nejenom na novostavby, ale lze ho instalovat i dodatečně na již položené střešní krytiny. Profilované tyče z barevného, vysoce pevného legovaného hliníku se pak jednoduše vkládají do držáků a zajistí fixovacím posuvem. Odpadá tak jejich složité navlékání. V případě potřeby se dají jednotlivé tyče (dlouhé 3 metry) navzájem spojovat pomocí spojek. Dvoudílné držáky se upevňují na střešní plášť přes vnitřní závit a proti průniku atmosférických srážek jsou utěsněny tzv. O-kroužkem. Sněholamy se dodávají jako komplet buď v barvě přírodního hliníku, nebo ve všech standardních barvách pro maloformátové střešní systémy PREFA. Celková efektivní výška sněholamu je 205 mm.

Zdroj: www.prefa.com
Držák sněholamu Držák sněholamu
Držák sněholamu
Držák sněholamu Držák sněholamu
Držák sněholamu
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Vybíráme články

Katalog zboží

Novinky v katalogu zboží

Další kategorie e-shopu

Ohodnoťte článek kliknutím:
Hlasoval: 1 uživatel

  Další články

 • Střešní krytinaStřešní krytina

  Střešní konstrukce je základem střech šikmých i plochých, na rozdíl od plochých střech však všechny typy konstrukcí střech šikmých ještě pokrýváme střešní krytinou. Zlidovělým výrazem pro střešní krytinu se stalo slovo…

 • Konstrukce střechyKonstrukce střechy

  Jakmile máme vystavěné svislé nosné konstrukce (obvodové a vnitřní nosné zdivo), případně i příčky a stropy, pouštíme se do konstrukce střechy. Pokud plánujeme střechu plochou, musíme nejprve vystavět právě i konstrukce…

 • Nejlepší nabídka pro dům je tadyNejlepší nabídka pro dům je tady

  Stavíte dům? Nenechte si ujít současný akční balíček ProDům. Tato svěží jarní novinka rozvířila jinak poklidné vody stavebního odvětví. Komu je určena?

Diskuze na téma "Lehká a přitom pevná novinka mezi sněholamy"

Buďte první a napište komentář k  "Lehká a přitom pevná novinka mezi sněholamy"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE