Sdílet
 

Potřebujete nová okna či dveře?

Poradíme vám, jak najít nejvýhodnější nabídku!

Datum vydání: 22.05.2007 | autor:
Český trh s otvorovými výplněmi (okna, dveře) prošel v posledních deseti letech bouřlivým vývojem. Jednoznačně největší rozmach pak zaznamenal trh s plastovými okny. Během této doby ovšem mnoho výrobců i prodejců v konkurenčím boji neobstálo a zaniklo, případně je zánik v nejbližší době čeká. Podle čeho tedy vybírat výrobce, u kterého máte jistotu, že vyrábí jen kvalitní výrobky a neskončí už brzy v konkurzu? Existují dvě základní pravidla.
Foto Okenní studio Otherm ŽIŽKOV s.r.o.
Foto Okenní studio Otherm ŽIŽKOV s.r.o.
1. Nejlepší je, když se obrátíte na zavedeného a osvědčeného výrobce s dlouholetou praxí na trhu. A nebojte se zeptat na reference!

2. Druhým bodem dobrého výběru je prostudování všeobecným podmínek a standardů služeb firmy. Někteří výrobci a prodejci nabízí např. levnější a nekompletní postupy začištění s dlouhou zárukou pouze na výrobky. Ta je ovšem vykoupena nevýhodným systémem pravidelného placeného servisu, který nákup po několika letech velmi prodraží.

Pro ilustraci uvádíme služby a standard firmy OTHERM, jednoho z předních výrobců v ČR (držitele ISO 9001). Právě OTHERM je podle množství spokojených zákazníků tou správnou cestou k výhodnému nákupu nových oken a dveří z plastu a hliníku.

Jde o výrobce s jedenáctiletou tradicí na českém a německém trhu. Při výrobě využívá pouze stroje a materiály vysoké kvality, čímž dosahuje dlouholeté a komfortní funkce svých výrobků. Při pořízení oken u této firmy nezíská zákazník pouze kvalitní výrobky, ale především komplexní služby od ochotného kolektivu, jehož krédem je maximální spokojenost každého zákazníka.

Velkou výhodou je i pětiletý záruční servis na výrobky i montáž, který spočívá v bezplatném servisu po celou dobu záruky. Navíc bytová družstva nebo společenství vlastníků mohou získat zcela ZDARMA dodavatelský úvěr. Ten je za předem stanovených podmínek bez jakéhokoliv navýšení a navíc bez náročného vyřizování s jinou společností.

Nabídku služeb a ochotný tým techniků specializovaný jak na panelové, tak i rodinné domy najdete v pražském zastoupení.
OTHERM Žižkov s.r.o.

OTHERM Žižkov s.r.o.

Krásova 914/26, 130 00
Tel: 222 713 395
Web: http://www.othermzizkov.cz/
E-mail: info@othermzizkov.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

OTHERM Žižkov s.r.o.

Praha-Žižkov, Krásova 914/26, 130 00
Tel: 222 713 395
Web: http://www.othermzizkov.cz/
E-mail: info@othermzizkov.cz

Vybíráme články

Katalog zboží

Novinky v katalogu zboží

Další kategorie e-shopu

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Stylová okna v zahraděStylová okna v zahradě

  K čemu slouží okna, to každý ví, díváme se jimi ven z domu, zajišťujeme si soukromí a prosvětlujeme interiér. Okna však mohou mít i další funkce.

 • Plastová, dřevěná nebo hliníková okna?Plastová, dřevěná nebo hliníková okna?

  Hliníková okna jsou jedinou a nejlepší volbou pro toho, kdo preferuje velké prosklené plochy s moderním a elegantním vzhledem a minimálně jednogenerační životností.

 • Okna a parapetyOkna a parapety

  Při výběru oken do naší novostavby hraje zásadní roli nejen hledisko tepelně izolační a ochrany před hlukem, společně s řešením ventilace, ale i výtvarné (architektonické). Zásadní je potom tvar oken a jejich poloha v obvodovém…

Diskuze na téma "Potřebujete nová okna či dveře?"

Buďte první a napište komentář k  "Potřebujete nová okna či dveře?"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE