Sdílet
 

Akce měsíce - Cenové prázdniny

  • Klinker Centrum s.r.o.
  • sleva 40 %
  • Kostelec nad Orlicí
  • Do konce zbývá 42 dnů

Léto je časem dovolených, opalování se, ale také stavebních prací. V Klinker centru ceny vybraných cihel a klinker dlažeb zhubly do plavek! Proto můžete zeštíhlit i Váš rozpočet při realizování Vašich snů. Podívejte se na zvýhodněnou nabídku našich materiálů a najděte si mezi nimi svého favorita.

Více informací na webu

Máte zájem o tuto akci? Kontaktujte firmu.

AntiSpam ochrana » součet čísel (9+5) je: (14)

zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde
Sdílení článku
Sdílejte na sociálních sítích
voucher

Klinker Centrum s.r.o.

Procházkova 202
Kostelec nad Orlicí
517 41
Mobil:
+420 724 771 051
E-mail:
info@klinkercentrum.cz
Web:
http://www.klinkercentrum.cz