Sdílet
 

Akce terasy!!!

  • B+B podlahy s.r.o.
  • sleva 25 %
  • Hradec Králové
  • Do konce zbývá 98 dnů

Bona čistič zahradního nábytku

VLASTNOSTI 
• Rychlé a snadné použití
• Použití na dřevo, hliník, plast, sklo apod.
• Efektivní čištění

Bona Decking Oil

Bona Decking Oil vytváří systém hloubkové impregnace dřevěných podlah a tím zachovává pružnost dřeva, zabraňuje jeho vysychání a tím zabraňuje tvorbě podlahu narušujících spár. Podlaha ošetřená složkami ze setu Bona Decking Oil má odpudivé vlastnosti vůči vodě a usazování nečistot. 

Neměl by být aplikován hrozí-li v následujícich 24 hodinách riziko deště a ošetřovaný povrch by přišel do styku s vodou.

http://www.bbpodlahy.cz/361-bona-cistic-zahradniho-nabytku/

Více informací na webu

Máte zájem o tuto akci? Kontaktujte firmu.

AntiSpam ochrana » součet čísel (5+3) je: (8)

zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde
Sdílení článku
Sdílejte na sociálních sítích
voucher

B+B podlahy s.r.o.

Bratří Štefanů 902/71
Hradec Králové
500 03
777 799 033
E-mail:
info@bbpodlahy.cz
Web:
http://www.bbpodlahy.cz