Českolipský Narex odstartoval výhodnou nabídku nejoblíbenějších strojů


Kvalitní nářadí vyráběné v České republice je pověstné svou dlouhou životností. Tuzemská výroba ale těžko konkuruje čínským dodavatelům, kteří válcují trh nízkou cenou i kvalitou. Nyní poprvé ve své novodobé historii nabízí Narex své BESTSELLERY za velmi výhodných podmínek. Jedná se o historicky nejatraktivnější cenovou nabídku.


Narex vsadil i na známou tvář svého předváděcího technika Jirky Poláčka, kterého většina prodejců a zákazníků zná z předváděcích akcí, školení a veletrhů. Jirka spolupracuje s Narexem více než deset let a je i nadšeným kutilem v soukromém životě. Načerpal mnoho informací a praxe. Nyní doporučuje nejznámější nářadí, které by nemělo chybět v žádné dílně řemeslníka, ani náročnějšího domácího kutila. 


Akční nabídka platí od 1. 3. do 31. 5. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Více informací na webu

Kontaktovat firmu

Jméno
Email
Telefon
zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací