Jsme rádi, že vás můžeme informovat o spuštění nového e-shopu, který nyní najdete na webu www.bousekzahrady-eshop.cz. V nabídce najdete produkty značky Gardena, sekačky SABO a neviditelné obrubníky NAKA. Sortiment postupně doplňujeme o květináče Lechuza, pilky Silky a další. Navíc již máte možnost platit za zboží kartou nebo online převodem z účtu prostřednictvím platební brány GoPay! Objednávání je nyní přehlednější, rychlejší a praktičtější. Vyzkoušejte sami ;-)

Více informací na webu

Kontaktovat firmu

Jméno
Email
Telefon
zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací