Sdílet
 

Cihly a k nim až 10 tisíc korun na nákup na Alza.cz

  • HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.
  • Dolní Bukovsko
  • Do konce zbývá 43 dnů

Výrobce moderních cihel HELUZ zahajuje 1. února akci „K cihlám HELUZ navíc poukaz na nákup na Alza.cz“. Za objednávku cihel mohou zákazníci získat poukaz v hodnotě až 10 tisíc korun. Ten lze uplatnit v e-shopu Alza.cz na libovolné zboží z aktuální nabídky.

Dolní Bukovsko, 31. 1. 2018 – Společná akce největšího českého výrobce cihel společnosti HELUZ a internetového obchodu Alza.cz bude probíhat od 1. února do 30. dubna. Je určená zákazníkům, kteří se v tomto roce chystají stavět. Pokud si ve stanoveném termínu nechají u HELUZu zpracovat nabídku a následně zde cihly objednají, mohou získat až 10 tisíc korun.

Podmínkou pro získání poukázky je registrace na www.heluz.cz/akce do 30. dubna 2018, zaslání podkladů pro zpracování nabídky a následná objednávka materiálu do 14. května 2018. Do konce měsíce je pak nutné provést vývoz materiálu. Tento termín lze posunout složením kauce do poloviny června.

Hodnota poukázky se liší dle typu objednaných cihel. Za cihly HELUZ FAMILY 2in1 nebo HELUZ FAMILY je hodnota dárkového poukazu 10 tisíc korun, u ostatních cihel činí hodnota dárkového poukazu 5 tisíc korun.

Akce se vrací znovu po roce. Novinkou je, že uplatnění poukázky není limitováno, lze za ni nakoupit jakékoli zboží z aktuální nabídky na Alza.cz. Platnost kupónu je do 31. prosince 2018.

Více informací na webu

Máte zájem o tuto akci? Kontaktujte firmu.

AntiSpam ochrana » součet čísel (9+3) je: (12)

Sdílení článku
Sdílejte na sociálních sítích

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

U Cihelny 295
Dolní Bukovsko
373 65
800 212 213
E-mail:
info@heluz.cz
Web:
http://www.heluz.cz