Sdílet
 

Sleva!!! protiskluzné pásky na schody!

  • RENOVACE KAMENE - PETR POKORNÝ
  • sleva 10 %
  • Lišov
  • Do konce zbývá 41 dnů

Protiskluzové drážky používejte vždy a všude, kde hrozí nebezpečí úrazu v důsledku uklouznutí. Protiskluzné pásky lze aplikovat na schodiště v exteriéru i interiéru. Vždy záleží na konkrétních požadavcích zákazníka a aktuálních povětrnostních podmínkách v daném místě.

Podmínky aplikace protiskluzné pásky:

Protiskluzné pásky lze aplikovat, jak do exteriéru, tak i do interiéru. Pro samotnou aplikaci pásek je nejdůležitější především samotná teplota.

Pravidla aplikace protiskluzných pásek:

  • minimální teplota pro aplikaci protiskluzných pásků činí +5°C
  • ideální teplota činí +20°C
  • v zimě pásky aplikovat nelze
  • zajistíme protiskluzné pásky v 7 odstínech – bílá, žlutá,béžová,še­dá,červenohně­dá,černá-antracit,fluo­rescenční-neonově zelená
Více informací na webu

Máte zájem o tuto akci? Kontaktujte firmu.

AntiSpam ochrana » součet čísel (2+3) je: (5)

zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde
Sdílení článku
Sdílejte na sociálních sítích
voucher

RENOVACE KAMENE - PETR POKORNÝ

Dolní Miletín 18
Lišov
373 73
E-maily:
renovace@centrum.cz
renovace@gmail.com
Web:
http://www.renovacekamene.cz