Novinka v sortimentu českolipského Narexu, průmyslová osvětlovací technika.

FL LED 3 M

Multifunkční SLIM LED svítilna

Malá a lehká svítilna, která ale překvapí svým výkonem, je ideální do auta, opravy při výpadku elektrického proudu, komerční sféru ale i outdoorové a sportovní aktivity. Je vybavena silným magnetem, 2 režimy svícení a (pracovní lampa a bodové horní světlo) a dosahuje svítivosti 300 lm. Její výkon je 3 W a na rozdíl od běžných svítilen má široký rozptyl světla – tzn., že osvítí celou místnost, vůz, stan, nikoliv pouze jeden bod před Vámi. Štíhlá a odolná konstrukce s nerozbitnými polykarbonátovými čočkami pro vnitřní i venkovní použití je odolná i proti stříkající vodě (IP 54) a nárazům (IK 07). Výdrž akumulátoru je 3 hod. při plném výkonu svícení. Nabíjení pomocí USB dává širší možnosti použití. Životnost LED diod je 30 000 hod.


FL LED 10 M

Multifunkční FLAT LED svítilna

Svítilna stejného ražení jako FL LED 10 M, ale s větším výkonem LED 10 W je ideální pro záchranné složky, díky pevnému klipu pro připnutí na uniformu nebo oblek záchranářů a silnému magnetu. Vysoký výkon, výdrž a odolnost proti nejtěžším vlivům, řadí svítilnu do profi sféry. Světelný tok dosahuje 1 000 lm a Li-ion akumulátor má napětí 3,7 V s kapacitou 6 600 mAh.


Prodej od 1.12.2018.


Více informací na webu

Kontaktovat firmu

Jméno
Email
Telefon
zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací