Sdílet
 

LITINOVÝ GRIL KAMPALA

  • Primakomín s.r.o.
  • sleva 55 %
  • Velké Popovice
  • Do konce zbývá 10 dnů

Základem grilu je litinová vana, ke které se přidělají nohy. Vanu lze natáčet dopředu a dozadu. Litinové boky obsahují drážky a proto si grilovací rošt můžeme nastavit do různých výšek. Dále obsahuje tácek a grilovací jehlu. Bez motorku.

Pracovní plocha roštu 37x21 cm.

Výška grilu po rošt 52 cm.

Běžná cena 2 180 Kč

Ušetříte 1 199 Kč (- 55%)

981 Kč

Více informací na webu

Máte zájem o tuto akci? Kontaktujte firmu.

AntiSpam ochrana » součet čísel (6+5) je: (11)

zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde
Sdílení článku
Sdílejte na sociálních sítích
voucher

Primakomín s.r.o.

V parku 144
Velké Popovice
251 69
E-maily:
primakomin@gmail.com
prodejkominu@seznam.cz
Web:
http://www.primakomin.cz