Vážení obchodní přátelé, 

v návaznosti na současnou situaci ohledně zamezení šíření COVID-19 koronaviru nabízíme volné kapacity v oblasti dezinfekčních služeb. 

Jsme schopni zajistit tyto služby trvale (24 hodin denně, 7 dnů v týdnu) nebo jednorázově. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům. 

Dezinfekci provádíme: 

- chemickou cestou dezinfekčními prostředky s virucidním účinkem-stíráním a otíráním zatížených ploch (podlahy, stěny, kliky, madla, zábradlí, pulty apod.) 

- párou o teplotě 130 °C vyrobenou mobilními parními vyvíječi (vhodné např. pro nákupní vozíky, vstupní zóny, přepravky, nakládací a manipulační zařízení, stroje, rampy, podlahy, stěny apod.) 

Úklid a následnou dezinfekci provádíme podle instrukcí Hospodářské komory ČR, resp. České asociace úklidu a čištění, která pro účinnou dezinfekci povrchů v souvislosti s COVID-19 koronavirem připravila metodiku pro čištění a dezinfekci. V případě Vaší potřeby Vám tyto metodické pokyny rádi poskytneme. 

V případě zájmu nás kontaktujte na těchto telefonních číslech: 

Praha 777 804 831, Plzeňský kraj 777 611 067, Jihočeský kraj 775 887 820, Liberecký kraj 773 608 543, nebo e-mailem na info@karchercs.cz 

Dále nabízíme 2-letou prodlouženou záruku na profesionální stroje.

Více informací na webu

Kontaktovat firmu

Jméno
Email
Telefon
zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací