Sdílet
 

Nábytek do bytu ve skandinávském stylu? Nyní je v akci!

  • Nakup-nabytek.cz
  • sleva 13 %
  • Praha
  • Do konce zbývá 18 dnů

Pokud nejste právě příznivcem přezdobeného rustikálního stylu bydlení, ale ani se nechcete uchýlit k něčemu tak strohému, jako je eco styl, pak vám zbývá jedna jediná, zato však velmi příjemná možnost. Zařídit si interiér ve skandinávském stylu. Nyní to jde i levněji!

Skandinávský styl je zlatou střední cestou mezi venkovským stylem a strohou modernou, i když i ona strohost se nábytku ve skandinávském duchu mnohdy vytýká. Pokud ale tento styl vašemu oku zalahodil, neváhejte a podívejte se na kousky, které jsou právě v akci.

Stůl je základ jídelny, jeho výběr nepodceňte

Ať už doma obědváte či večeříte v kuchyni nebo samostatné jídelně, ten správný severský říz jí rozhodně dodáte vhodně vybraným jídelním stolem. Hleďte na celkové provedení i na barvu – skandinávský styl sice preferuje bílou, ale nevyhýbá se ani světlým odstínům jiných barev a nikdy nezanevře na dřevo či jiné materiály v jeho dekoru.

Perfektní může být například kulatý stůl s bílou deskou a dřevěnými nohami, z nichž dýchá síla masivu. U tohoto elegantního stolu se můžete s rodinou či partnerem scházet jako spiklenci a mušketýři!

Obr. „mosso“

U tak perfektního stolu, který maximálně osvěžuje interiér, musíte pochopitelně na něčem sedět. A není náhodou, že výrobci nábytku dnes myslí i na milovníky skandinávského stylu právě tehdy, když přivádějí na svět jídelní židle. Typická barva a tvarování, které nikoho nenechá na pochybách, že jste severští fajnšmekři v oblasti bydlení, bude do vaší kuchyně či jídelny to pravé ořechové.

Obr. „kn666“

Komoda, kterou vám budou návštěvy závidět

Při dalším kroku se zaměřte na komodu, její výběr je rovněž vázán několika pravidly. Na rozdíl například od sedací soupravy nelze vybrat téměř libovolně jen tak nějakou univerzální komodu, naopak je třeba hledět na detaily i celkové provedení.

Pokud dáváte přednost komodám s lehce masivnějším vzhledem, můžete si být jisti, že na trhu je pro vás produktů dostatek. Z hlediska praktičnosti je ideální spojení zásuvek i skříněk v jednom kousku, ale neznamená to, že by přes toto kritérium „nejel vlak“.

Obr. „royal“

Jestli vás naopak láká spíš jednodušší provedení a vizuální jednota, vsaďte na bílou komodu s dřevěnými nohami a úchytkami. Kombinace dřeva a bílé barvy je vizuálně velmi přitažlivá a maximálně splňuje kritéria, podle nichž můžeme o nábytku říct, že je vyveden ve skandinávském stylu.

Obr. „milan_k1“

Patříte-li k zastáncům kompromisů, v tomto případě nikterak neprohloupíte. Bílá komoda s jednou zásuvkou v dekoru dřeva a dřevěnými nohami působí promyšleně a zároveň lehce a vzdušně, takže do skandinávsky laděného interiéru dokonale padne a vynese ho ještě o designovou úroveň výš.

Obr. „delta“

Více informací na webu

Máte zájem o tuto akci? Kontaktujte firmu.

AntiSpam ochrana » součet čísel (8+3) je: (11)

Sdílení článku
Sdílejte na sociálních sítích
voucher

Nakup-nabytek.cz

Za Zastávkou 373 (Areál PM a.s., hala A19)
Praha
109 00
E-mail:
info@nakup-nabytek.cz
Web:
http://www.nakup-nabytek.cz