Stavíte, budujete, máte před sebou rekonstrukci bytu nebo rodinného domu? Zúčastněte se soutěže #stavtehlavou, která probíhá od 1. 4. do 30. 11. 2019 a získejte až 100 % hodnoty materiálu a další skvělé ceny.

Proč právě Sika?

Sika je celosvětově působící společnost, která spolu se značkami SCHÖNOX, KVK a KVK Parabit působí v oblasti vývoje, výroby a dodávek stavebních materiálů. Společně vám pomohou vyřešit jakýkoliv projekt od podlahyaž po střechu. V jejich nabídce najdete:

 • Zdicí malty a interiérové omítky,

 • spolehlivé pomocníky pro sanaci vlhkého zdiva,

 • podlahové systémy,

 • produkty k zateplení fasády,

 • vše pro hydroizolaci střech, bazénů, balkonů nebo teras,

 • produkty pro lepení obkladů a dlažeb.


  Jste stavebník? Vyhrajte zpět až 100 % hodnoty použitého materiálu.

  Stavíte dům nebo rekonstruujete byt? Nakupujte materiál Sika, který zahrnuje produkty značek Sika, SCHÖNOX, KVK a KVK Parabit v některé z vybraných prodejen. Přihlastevaši stavbu, nahrávejte doklady o nakoupeném materiálu a dokumentujte jeho použití a celý průběh stavby. Co můžete vyhrát?

  • 1. místo – 100 % hodnoty použitého materiálu Sika
  • 2. místo – 50 % hodnoty použitého materiálu Sika
  • 3. místo – 25 % hodnoty použitého materiálu Sika

  Chcete 1 000 000 důvodů, proč stavět se Sikou? Hlavní cena může dosáhnout hodnoty až 1 000 000 Kč. Už přemýšlíte, co všechno postavíte? Navštivte stránku www.stavtehlavou.cz a zjistěte všechny potřebné informace.

  Soutěžte také na Facebooku

  Fanoušci facebookové stránky Sika mohou každý měsíc soutěžit o ceny za několik desítek tisíc korun. Můžete se zúčastnit i bez soutěžního projektu, s registrovanou stavbou máte šanci na lepší výhry.  

  Jste řemeslník? Získejte za nakoupený materiál okamžitou odměnu

  Pokud máte IČO, stačí nakoupit materiál značek Sika, SCHÖNOX, KVK nebo KVK Parabit v některé z prodejen alespoň za 30 000 Kč a nahrát fakturu. Získáte okamžitou odměnu v podobě nářadí, oblečení nebo pomůcek dle vlastního výběru. Nakupujte pravidelně, odměny se totiž každý měsíc mění. Každá registrovaná faktura bude navíc zařazena do pravidelného měsíčního losování o další hodnotné ceny. 

  Více informací na webu

  Kontaktovat firmu

  Jméno
  Email
  Telefon
  zpracováním osobních údajů
  Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby.
  Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací