Toto velice používané pojízdné lešení má přednosti, jako je nízká hmotnost, tuhá konstrukce.

Duralové lešení Boss se dá stavět i na schodišti (nemá těžký podvozek)
Duralové pojízdné lešení Boss se používá zejména pro práce PSV.

Doprava zdarma po celé ČR a Slovenské republice ucelených sestav !

Provedení Clima spočívá v použití rámů s 8 příčníky, ty slouží k výstupu a proto se nerozlišuje rám bez a se žebříkem. Celkově jsou rámy pevnější a tužší. Další díly jsou shodné s typem Klasik, i vlastní rámy mají shodné rozměry a jsou navzájem zaměnitelné.

V rubrice "Ke stažení" je kompletní návod k obsluze žebříkových lešení Boss, zde je i seznam dílů pro jednotlivé výšky lešení.

Všechny tyto díly jsou originály Boss od firmy Boss Scaffold Towers z Velké Británie, viz odkaz:

Konkrétní cena se zobrazí, když si vyberete příslušnou výšku poslední podlahy. Cena zahrnuje veškeré potřebné díly pro danou výšku, takže není nic nutné dokupovat.

Cena: 45 150 CZK bez DPH

            54 631,50 CZK vč. DPH

Více informací na webu

Kontaktovat firmu

Jméno
Email
Telefon
zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací