Sdílet
 

sleva 15% na stěnové elektrické vytápění S

  • Moderní-topení
  • sleva 15 %
  • Ostrava
  • Do konce zbývá 9 dnů

pouze do konce června nabízíme 15% slevu na úsporné ale velice efektivní stěnové vytápění Soffio. Použitím panelů Soffio šetříte náklady na vytápění až o 40%. U verze s elektrickým napájením můžete snižít náklady o dalších 30% díky použití aplikace Paigo, pro inteligentní řízení teploty. Více informací najdete na www.moderni-topeni.cz.

Více informací na webu

Máte zájem o tuto akci? Kontaktujte firmu.

AntiSpam ochrana » součet čísel (3+5) je: (8)

zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde
Sdílení článku
Sdílejte na sociálních sítích
voucher

Moderní-topení

Zámostní 1155/27
Ostrava
710 00
E-mail:
slowik@moderni-topeni.cz
Web:
http://www.moderni-topeni.cz