Sdílet
 

Sleva 35 % na pokládku plovoucích podlah

  • BP Parket plus spol. s r.o.
  • sleva 35 %
  • Praha
  • Do konce zbývá 164 dnů

Vážení zákazníci a klienti, připravili jsme si pro Vás  výhodnější cenu pokládky plovoucích podlah se slevou 35%! (99,- Kč za metr čtvereční!) Podmínkou této akce je, zakoupení pokládané plovoucí podlahy (minimálně 40 metrů čtverečních) přes náš e-shop nebo v našem podlahovém studiu na Praze 10– doporučujeme rezervovat si čas našeho specialisty na plovoucí podlahy.

Více informací na webu

Máte zájem o tuto akci? Kontaktujte firmu.

AntiSpam ochrana » součet čísel (9+5) je: (14)

zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde
Sdílení článku
Sdílejte na sociálních sítích
voucher

BP Parket plus spol. s r.o.

V předpolí 1975/16
Praha
100 00
E-mail:
info@bpparket.cz
Web:
http://www.bpparket.cz