10% sleva

Protiskluzové drážky používejte vždy a všude, kde hrozí nebezpečí úrazu v důsledku uklouznutí. Protiskluzné pásky lze aplikovat na schodiště v exteriéru i interiéru. Vždy záleží na konkrétních požadavcích zákazníka a aktuálních povětrnostních podmínkách v daném místě.

Podmínky aplikace protiskluzné pásky:

Protiskluzné pásky lze aplikovat, jak do exteriéru, tak i do interiéru. Pro samotnou aplikaci pásek je nejdůležitější především samotná teplota.

Pravidla aplikace protiskluzných pásek:

  • minimální teplota pro aplikaci protiskluzných pásků činí +5°C
  • ideální teplota činí +20°C
  • v zimě pásky aplikovat nelze
  • zajistíme protiskluzné pásky v 7 odstínech – bílá, žlutá,béžová,še­dá,červenohně­dá,černá-antracit,fluo­rescenční-neonově zelená

Více informací na webu

Kontaktovat firmu

Jméno
Email
Telefon
zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací