2 063 Kč sleva

Stavební vrátek Camac Minor Base 325
Cena kompletní konzoly je 7 990 Kč.
Vrátek se ovládá pomocí sdruženého ovladače připojeného k pohonné jednotce. Poloměr otáčení konce kladky je 98 cm.
Doprava zdarma po celé ČR!

  Pozemní vrátek Camac pro dopravu materiálu. K vrátku je možno dodat samostatnou kladku na konzoli s koncovým spínačem a držákem k připevnění na lešení.

   Vrátek se upevńuje nazem pomocí kotev, nebo se zatíží dvojnásobkem nosnosti. Vrátek může být na zemi u paty domu, nebo i v některém patře. K vrátku se připojuje kabel od koncového spínače na originální kladce, která se připevňuje  na lešení (DN 48 mm)

Akční cena:
 
32 392,00 CZK / ks bez DPH
39 194,32 CZK / ks vč. DPH

Více informací na webu

Kontaktovat firmu

Jméno
Email
Telefon
zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací