0% sleva

CENA

  • Původní cena s DPH: 908.00 Kč / m2
  • Cena po slevě s DPH: 799.00 Kč / m2
  • Sleva: 12.0044%
  • Balení: 1.92 m2

PARAMETRY PRODUKTU

  • balení: 1,92 m2
  • nášlapná vrstva: 2,5 mm
  • rozměry lamely: 2400 x 200 x 13 mm
  • záruka: 25 let

Třívrstvá dřevěná podlaha je tvořená 2,5 mm silnou nášlapnou vrstvou dubu, vysoce odolnou HDF nosnou deskou, která je zespodu opatřena protitažnou dýhou, která zajišťuje tvarovou stabilitu lamely.
Nášlapná vrstva podlahy je sedmkrát lakovaná přírodně matným lakem Duratec Plus. Je obzvláště odolná, jednoduchá na údržbu a samozřejmě ekologická, protože neobsahuje rozpouštědla. Směs laků v jednotlivých vrstvách a jejich uspořádání umožňuje v budoucnu další případné zbroušení podlahy. Celá struktura je bez formaldehydu, UV vytvrzená a ekologicky zpracovaná nezávadným akrylovým lakem. Duratec Plus nabízí povrch lamely vysoké životnosti a jednoduché údržby.
HDF nosná deka je vysoce odolná, impregnovaná proti vlhkosti, opatřená zámkovým spojem MasterClick. Ten zajišťuje rychlou a snadnou pokládku bez lepení.
Podlahu je možné položit jednoduše jako plovoucí za použití vhodné podložky nebo je možné ji celoplošně přilepit. Podlaha pak získá masivnější zvuk.
Třívrstvé podlahy s HDF nosnou deskou jsou výbornou volbou i pro podlahy s podlahovým topením.

Více informací na webu

Kontaktovat firmu

Jméno
Email
Telefon
zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací