Sdílet
 

Co určitě nevíte o dveřích a oknech

Připravili jsme pro vás článek, jenž je určený všem se zájmem o bydlení. Tentokrát se zaměříme na dveře a okna. Kde a jak hledat? Jaký internetový server vám může nabídnout seznam výrobců a prodejců?

Datum vydání: 07.07.2004 | autor:
Říká se, že dveře jsou vstupní branou do domu a okna jeho oči. Dnešní trh nabízí nepřeberné množství dveří a oken. Ať už jde o použitý materiál, estetické provedení nebo o cenu jednotlivých typů výrobků.
Pokud patříte mezi ty, kteří nemají příliš volného času a nemůžou si tudíž dovolit obíhání nejrůznějších prodejen - je tu internet. Stačí se pouze dobře orientovat a určitě budete spokojeni.

Vchodové i vnitřní dveře a okna

Foto MITRO
Foto MITRO

Snažili jsme vám hledání na internetu trochu ulehčit a doufáme, že vám to bude ku prospěchu. Kdo nebrousí po internetu každý den, může se občas ztratit v závalu nekonečných informací. Určitě to alespoň každý z nás jednou zažil. Když se už konečně dostanete k cíli, tedy na internetovou stránku, která vypadá na první pohled slibně, tak buď nefunguje nebo se absolutně neorientujete. Po několikátém nepovedeném vyhledávání vás to omrzí a se špatnou náladou odcházíte.

Na internetovém serveru jihoCESKESTAVBY.cz najdete ucelený seznam jihočeských firem, které se výrobou a prodejem vchodových i vnitřních dveří, oken i příslušenství zabývají. Nechybí samozřejmě ani fotogalerie, kde si můžete některé výrobky prohlédnout. Pochopitelně, že zde najdete i odkazy na www stránky konkrétních firem a prodejen. Nechte se inspirovat radami z Archivu článků, kde určitě najdete užitečné informace nebo si rovnou vámi vyvolené dveře kupte v internetovém obchodě.

Na internetové adrese arnoldcb.cz najdete nabídku jak dveří, tak i oken. Navíc se postupně, ale nijak složitě, proklikáte až na informace o konkrétních typech oken a dveří. Dozvíte se z jakého materiálu se okna a dveře vyrábějí, jaké existuje zabezpečení oken a dveří. K dispozici je také online katalog dveří. Zde najdete 325 základních modelů. Aby se předešlo případnému tápání, je pro vás připraven návod, jak se v online katalogu pohybovat. Na těchto stránkách se určitě neztratíte!

Pokud netrváte na klasice a chcete si pořídit dveře moderního vzhledu působící lehce zkuste internetové stránky dverecb.cz. Najdete zde nabídku vnitřních i vchodových dveří a oken, včetně představení zboží, způsob výroby, použitý materiál jeho výhody i nevýhody. K dispozici je také fotogalerie.
Foto MITRO
Foto MITRO
Jestliže sháníte shrnovací dveře je vám k dispozici server mugl.cz. Najdete zde fotografie nabízených výrobků a především důležité reference. Na těchto www stránkách objevíte také nabídku renovace dveří a dozvíte se proč je tato varianta lepší než pořízení dveří nových.

Každý, kdo bydlí v malém bytě řeší problém, jak ušetřit co nejvíce prostoru. Jedním z problémů, především v malých panelákových koupelnách, jsou dveře. Ty zabírají zbytečně moc místa. Řešení najdete na internetové adrese posuvnedverekjadru.cz

Parapety, kování a okenní těsnění - to vše nabízí internetový server rsp.cz. Tato adresa nabízí vnitřní i venkovní parapety, kování z nejrůznějších materiálů a také těsnění pro plastová i dřevěná okna. „Přiložen“ je i ceník, montážní podmínky, přečíst si můžete i dodací a platební podmínky. K dispozici je také vzorník barev a certifikáty.

Ten, kdo má rodinný domek, pak určitě nepohrdne střešním oknem. Jeden, sice jednoduchý výrobek ale s dlouhou životností, najdete na diztaboras.cz. Velice lehce se prokoušete nejrůznějšími typy střešních oken a  přečtete si o vlastnostech použitých skleněných výplní.

Už máte vybráno?
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Objevte nový rozměr dveří a zárubníObjevte nový rozměr dveří a zárubní

  Patříte mezi náročné? S DORSIS získají vaše dveře a zárubně nový rozměr. Tato ryze česká firma nabízí ucelené dveřní systémy určené do moderních interiérů.

 • Proč pořídit s novými dveřmi i nové zárubněProč pořídit s novými dveřmi i nové zárubně

  V bytech na nás po výměně dveří často civí původní kovové zárubně, a že nejsou s novými dveřmi vůbec sladěné, je nasnadě. Jaká se nabízí řešení a proč vyměnit právě i zárubně?

 • 13 rad, jak si vybrat dveře13 rad, jak si vybrat dveře

  Na dveře se díváme každý den, zásadně ovlivňují vzhled interiéru, ale i obytný komfort. Provedeme vás ve třinácti postupných krocích právě výběrem nových dveří, konkrétně dveří značky SAPELI.

Diskuze na téma "Co určitě nevíte o dveřích a oknech"

Buďte první a napište komentář k  "Co určitě nevíte o dveřích a oknech"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE