Sdílet
 

Harmonie duše i těla

Pokojová fontánka vám nejenže zvlhčí vzduch, ale zpestří i atmosféru domova.

Datum vydání: 13.01.2004 | autor:
Pokojová fontána je ideální pro zvlhčení nezdravého suchého vzduchu. Je to vynikající odpařovač, který nejenže vás zbaví suchého vzduchu, ale zároveň i prachu. Navíc dokáže zpříjemnit atmosféru domova a pomáhá při odpočinku a relaxaci.
Dokonalosti dosáhnete, pokud přidáte ještě měkké světlo nebo svíčku. To vám zaručí příjemné prostředí.
Jak už bylo řečeno, dnešní trh nabízí nepřeberné množství pokojových fontánek. Jak klasických tak i fontánek neobvyklých typů.

A jaké jsou základní druhy?

Klasické pokojové fontánky se osazují květinami, jak živými tak umělými. Vysypávají se mramorovou drtí, kterou protéká voda. Vznikají tak doslova umělecká díla.

Pořídit si můžete i linii „Skleněné světlo“. Tento typ přináší téměř futuristický design a to díky geometrickým tvarům s průhledných materiálů a osvětlení.

Další linií je tzv. „Asia“. Ta je určena pro ty, kteří si oblíbili exotiku Dálného východu. Asia využívá prvků orientu. Používá se imitace břidlice a kamene, která je až neskutečně věrná. Pokud se navíc rozhodnete pro kombinaci s oblázky a se světlem, získáte velice působivý doplněk bytu.

Na trhu najdete linii „Harmonie“ s velice jemnými tvary. Osvětlena svíčkou navozuje pocit klidu.

Poslední je linie „Kamenné světlo“, která se skládá ze skleněných kamínků, jejichž barva ladí s barvou světla. Působí podmanivě a to především ve večerních hodinách.
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Obrazy mohou být i zelenéObrazy mohou být i zelené

  Zelené obrazy vytvoří v interiéru výrazný designový prvek, který můžeme snadno obměňovat, čímž se vlastně stáváme tvůrci, malíři, ovšem malíři skutečného života. Malujeme ze živých květin.

 • Léčivá síla solných lampLéčivá síla solných lamp

  Jsou bytové doplňky, které pouze doplňují byt, jsou svítidla, která pouze svítí, ale jsou lampy, kterým se říká solné, a ty především léčí.

 • Inspirujte se, jak si vkusně vybavit interiérInspirujte se, jak si vkusně vybavit interiér

  Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Chystáte se renovovat své bydlení? Přijďte načerpat inspiraci na veletrh nábytku MOBITEX, který se koná od 22. do 25. dubna na brněnském výstavišti.

Diskuze na téma "Harmonie duše i těla"

Buďte první a napište komentář k  "Harmonie duše i těla"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE