Hledáte pro svou firmu nový fit-out?

Fit-outs je vlastně anglickým synonymem pojmu „interiérové vestavby“ a dlužno ještě připojit slovo komerční. Jde tedy o stavební činnosti v komerčních prostorách. Fit-out projekty představují díky dokonalému systému řízení stavby, kontroly kvality a jakosti prováděných prací ideální řešení pro střední a velké firmy. Ty tak investují své finance co nejefektivněji, načež získají „báječnou tvář,“ ale i vysokou kvalitu, odolnost a životnost navržených a realizovaných interiérů.

Vyvážený stav

Na druhou stranu však fit-out nemusí nutně představovat vysoké náklady, lze je snížit, aniž by se snížila kvalita poskytovaných služeb. Vždy jde o nalezení vyváženého stavu, rovnováhy, mezi kulturou klientovy společnosti, designem, funkčností a cenou za realizaci. Fit-outs řešení navíc klientům ušetří spoustu času, což jsou opět peníze.

Co klient získá

V konečném důsledku klient získá příjemné kanceláře, kde se bude snáze pracovat, reprezentativní prostory, které ohromí, vysokou přidanou hodnotu pro své zákazníky, stylový design, moderní vzhled, účelnost a vkus a nakonec též fit-out řešení podtrhne corporate identity subjektu.

Fit-outs od firmy Stavební interiérové systémy s.r.o.

Představujeme nabídku společnosti Stavební interiérové systémy, která se zaměřuje na komplexní služby v realizacích interiérových řešení projektů. Poskytuje komplexní nabídku produktů a služeb pro tvorbu a vybavení interiérů formou dodávky na klíč. Od návrhu přes projektovou dokumentaci, výstavbu a realizaci. Jejími klienty jsou společnosti soukromého i veřejného sektoru, načež firma disponuje širokými zkušenostmi a referencemi rekonstrukcí a interiérových fit-outs administrativních budov, obchodních jednotek, hotelů, logistických center, ale i rezidenčních projektů.
Tým expertů a poradců se podrobně orientuje v současných trendech a technologiích, proto se lze na profesionální služby spolehnout již od samého začátku. Součástí služeb jsou návrhy a plány vnitřních prostor, optimalizace nákladů a precizní a včasná realizace.

Stavební interiérové systémy s.r.o. se zaměřují na interiérová řešení v developerských projektech, kancelářské prostory, multifunkční centra, obchodní jednotky, hotely a restaurace, památkově chráněné budovy, logistická centra, nemocnice, školy a další tipy budov a jejich interiérů.
Samotná realizace probíhá ve spolupráci interních řemeslníků s kvalitními a ověřenými externími dodavateli. Zaručena je včasná a kvalitní dodávka, přičemž řešení jsou vždy přizpůsobena tak, aby byly zohledněné všechny požadavky zákazníků. Stavební interiérové systémy s.r.o. se vždy snaží být spolehlivým partnerem, který vždy najde optimální řešení.

Zdroj: www.sis-systemy.cz
Stavební interiérové systémy, s.r.o. Poslat poptávku