Jak naspořit dětem? Hlavně neotálet!

Budoucnost a spokojenost svých dětí však nikdo z nás nechce dávat v sázku, a tak hledáme bezpečný způsob uložení peněz. Tím je bezesporu stavební spoření. Pokud si navíc pospíšíte, můžete svému dítěti zajistit prémii až 2000 Kč, samozřejmostí je přitom zajímavý úrok a roční státní podpora až 2000 Kč.

Stavební spoření je dnes už tradičním spořicím produktem, který poskytuje nejen jistotu, že o své peníze nepřijdete (díky zákonnému pojištění vkladů), ale také úrok, který po započtení maximální státní podpory 2000 Kč, při získání prémie 2000 Kč, úrokového bonusu po 6 letech spoření, včetně poplatků a bez odečtení daně dosáhne až na 3,5%. V době, kdy zhodnocení na spořicích účtech představuje maximálně desetiny procenta, něco téměř nevídaného.
Další výhodou stavebního spoření je fakt, že do budoucna zajistí přístup k výhodnému úvěru se stálou úrokovou sazbou. Českomoravská stavební spořitelna se navíc rozhodla popasovat i s nevýhodou stavebního spoření a umožňuje svým klientům předčasné ukončení smlouvy už po třech letech bez jakýchkoli poplatků. Běžná zákonná vázací doba je přitom šest let.
Liška aktuálně nabízí prémii až 2000 Kč pro děti a mladé do 26 let.
Pro všechny ostatní je prémie až 1000 Kč. Výhodně spořit a plnit si své sny teď můžete i vy.
Českomoravská stavební spořitelna, a.s. Poslat poptávku