Sdílet
 

Jak ušetřit nejen finance, ale i čas?

STROPSYSTEM - Více než stropní systém.

Datum vydání: 27.01.2006 | autor:
Rozdíly mezi stropními konstrukcemi, které se objevují na trhu, jsou zanedbatelné. Odlišit se je těžké. Úspěšně se to daří firmě Goldbeck s jejím prefabrikovaným stropním, schodišťovým a balkónovým systémem STROPSYSTEM.
Svůj produkt dodává na klíč a tím garantuje stavebníkům časové i finanční úspory: dodací lhůty čtrnáct dní a metr čtvereční konstrukce v cenách již od 900 Kč.
Systém je univerzální, vhodný pro všechny druhy staveb od rodinných domů, bytových domů, občanských staveb až po průmyslové stavby.
Foto STROPSYSTEM GOLDBECK.
Foto STROPSYSTEM GOLDBECK.
Za zkoušku, jak zlevnit stavbu, se nic nedá
Firma Goldbeck vychází v ústrety zákazníkovi nabídkou bezplatného vypracování projektu stropních, balkónových a schodišťových nosných konstrukcí. Projekce je logicky zajištěna se znalostí veškerých technických a technologických možností konstrukce STROPSYSTEM.

Řešení šitá na míru
Konstrukci STROPSYSTEM tvoří předpjaté železobetonové plošné dílce spolu s kompletizovanými dílci schodišť a balkónů. K případnému napojení navazujících stavebních konstrukcí se používají železobetonové plnostěnné předpjaté desky.

Jednotlivé prvky jsou důsledně sladěny do jednoho dostatečně variabilního funkčního celku, aby umožňoval řešení šitá na míru. Způsoby architektonického ztvárnění staveb nejsou omezeny, konstrukční prvky lze na míru upravovat, a to dovoluje vytvářet rozmanité tvary a skladbu stropů, balkónů a schodišť.

Jistota díky kontrole
Konstrukční prvky pro stavební systém STROPSYSTEM se vyrábí na míru za použití nejmodernější technologie evropské úrovně ve vlastní továrně firmy Goldbeck s kapacitou až dva tisíce metrů čtverečních dílců denně.

Výroba na jednom místě zaručuje jednotnou kvalitu počínaje přípravou betonové směsi přes předpínání výztuže, betonáž, zhutňování a ošetřování mladého betonu až po manipulaci s výrobními dílci a jejich skladováním.
Bližší informace o stavebním systému STROPSYSTEM je možné nalézt na internetových stránkách www.stropsystem.cz.

Rychlá montáž
Vytříbená firemní logistika charakteristická pro celou skupinu Goldbeck umožňuje montáž v režimu Just in Time, neboli V pravý čas na správném místě. Montážní týmy jsou zárukou profesionálního provedení díla.

Montážníci jsou ve spojení s techniky firmy a mohou operativně řešit veškeré problémy i dodatečné požadavky zákazníka přímo na místě stavby. Konstrukce je po montáži okamžitě únosná, technologická ani jiná přestávka není nutná.
GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Vrdy, Dolní Bučice, Chrudimská 42, 28571
Tel: 327 397 003
Web: http://www.prefabeton.cz
E-mail: info@prefabeton.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Vrdy, Dolní Bučice, Chrudimská 42, 28571
Tel: 327 397 003
Tel: 327 301 300
Web: http://www.prefabeton.cz
E-mail: info@prefabeton.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • O jaké staré dřevo je zájem?O jaké staré dřevo je zájem?

  Jaké historické dřevěné prvky a konstrukce můžete ještě zhodnotit, byť je budova neudržovaná a rozpadá se? Nepalte staré dřevo!

 • Zbavte se starého dřeva elegantněZbavte se starého dřeva elegantně

  Máte doma staré dřevěné konstrukce a nevíte, co s nimi? Nemáte čas rozebírat je a nebo se je chystáte rozebrat, ale spálit? Máme pro vás elegantnější řešení.

 • Jak vyrovnat klenbový stropJak vyrovnat klenbový strop

  Máte velmi starý dům s klenbovým stropem a rozhodli jste se srovnat jej a vytvořit nový prostor k bydlení? Poradíme vám, jak na to na konkrétním řešení.

Diskuze na téma "Jak ušetřit nejen finance, ale i čas?"

Buďte první a napište komentář k  "Jak ušetřit nejen finance, ale i čas?"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE