Sdílet
 

Moderní řešení vytápění

"U nás i ve světě neustále přibývá domácností, které při rozhodnutí o způsobu vytápění sázejí na zkapalněný plyn propan a propan-butan."?

Datum vydání: 21.08.2003 | autor:
Hlavními výhodami, které uživatelé u vytápění zkapalněným plynem oceňují, jsou pohodlná obsluha, nezávislost na potrubních sítích a šetrnost k životnímu prostředí. Zkapalněný plyn nabízí pohodlí a čistotu při provozu, která je pro plynové spotřebiče typická. Se zkapalněným plynem navíc nejste vázáni na potrubní rozvody a proto si tyto výhody můžete vychutnat kdekoli – ať už bydlíte ve městě, nebo trávíte víkendy na chatě v horách. Plyn je uskladněn v zásobníku a podle potřeby doplňován speciálními autocisternami, které se dostanou téměř všude. Neméně významnou přednostní zkapalněného plynu je i šetrnost k životnímu prostředí. Při jeho spalování vzniká podstatně méně škodlivých emisí, než při použití například tuhých paliv. Tento fakt dále umocňuje vysoká účinnost plynových spotřebičů. Díky přesné regulaci se vždy vyrábí právě tolik tepla, kolik je zrovna zapotřebí. Zbytečně se tak nespálí ani deko propanu, což je přínosem jak pro životní prostředí, tak pro majitele.

Výhody pro každého

Se stejnými výhodami jako v rodinných domcích lze zkapalněný plyn využít i na dalších místech - například v hotelích či restauracích; ideálním řešením je rovněž pro řadu procesů v průmyslu a zemědělství. V neposlední řadě je pak propan-butan stále oblíbenějším palivem pro motorová vozidla.

Kvalita od BOHEMIA GAS s.r.o.

Společnost BOHEMIA GAS s.r.o. je Vaším partnerem pro zkapalněný plyn. Zájemcům nabízí dodávky propanu a propan-butanu pro nejrůznější účely – od vytápění domků až po nejnáročnější technologie. Součástí nabídky BOHEMIA GAS s.r.o. jsou i veškeré služby, které se zkapalněným plynem souvisí. Počínaje bezplatným poradenstvím a konzultacemi o nejvhodnějším způsobu řešení, přes zajištění projektové dokumentace, až po dopravu a montáž zásobníků. Samozřejmostí je i zajištění všech zkoušek a revizí předepsaných pro tato plynová zařízení, a to nejen při instalaci, ale i po celou dobu provozu. Firma nabízí také kompletní dodávky na klíč.
Naši obchodní zástupci Vám poradí nejen s řešením topného systému, ale doporučí i nejvhodnější variantu smlouvy – vždy podle Vašich přání a potřeb. Těmi nejoblíbenějšími jsou v poslední době odběr přes plynoměr a také cenově výhodná dodávka tepla. U obou těchto variant je skutečná spotřeba zákazníkům vyúčtovávána až zpětně – dvakrát ročně, průběžně se hradí pouze měsíční zálohové platby. Dodávka tepla je navíc spojena s balíčkem dalších služeb.
BOHEMIA GAS s.r.o. je na českém trhu se zkapalněným plynem prvním dodavatelem, který je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2000. Tato skutečnost je nejlepším důkazem toho, že firemní filosofie založená na kvalitě a komplexnosti služeb není jen prázdným pojmem, ale závazkem, na který se zákazník může spolehnout.

BOHEMIA GAS

Praha, Pražská 1279/18, 10200
Tel: 267 219 357
Web: http://www.bohemiagas.cz
E-mail: bohemiagas@bohemiagas.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

BOHEMIA GAS

Praha 10, Pražská 1279/18, 10200
Tel: 267 219 357
Tel: 267 219 356
Mobil: 602 344 118
Web: http://www.bohemiagas.cz
E-mail: bohemiagas@bohemiagas.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:
Diskuze na téma "Moderní řešení vytápění"

Buďte první a napište komentář k  "Moderní řešení vytápění"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE