Sdílet
 

Nevíte si rady s koupelnou?

Cersaie 2005 - největší světová výstava obkladů, dlažeb a sanitární keramiky.

Datum vydání: 08.12.2005 | autor:
Je vaše budoucí koupelna malá? Bude umístěna v novostavbě nebo v rekonstruovaném starším domě? Je pro děti, pro rodiče nebo pro mladého aktivního člověka? Rádi byste zde zrealizovali svoje myšlenky a sny? Jak se vlastně rozhodnout?
To všechno jsou aspekty, na které hledá odpověď každý stavebník. Odpověď vám může dát kromě jiných i italská a celosvětově známá firma Ceramiche Ricchetti, jejíž expozice na výstavě Cersaie samozřejmě nechyběla.
Série Jazz - nepravidelná mozaika v jasném barevném provedení.
Série Jazz - nepravidelná mozaika v jasném barevném provedení.
Pro každého, kdo je zainteresován v oblasti stavební sanitární keramiky a techniky, je největší mezinárodní veletrh Cersaie něčím mimořádným. Koná se každoročně v italském městě Boloni. Pro vystavovatele je tato událost příležitostí k předvedení všech nových nápadů svých designerů. Na ploše 156 000 m2 vystavuje kromě 847 italských firem, také přes 200 výrobců z celého světa a tak přídavek světový se k tomuto veletrhu opravdu hodí a to nejen zaměřením, ale i zvolením místa.

V historickém centru města Boloni, při obdivování architektury se procházíte po vydlážděných chodnících, které podtrhují krásu okolo stojících staveb a hlavně ukazují na kvalitu a krásu italských dlažeb, které jsou stovky let vystaveny nepřízni počasí a lidským krokům. Italové byli a stále jsou mistři designu. A tak jako k Boloni patří dlážděné chodníky, obložené fontány a velký přehled keramiky na výstavě Cersaie, tak by i vaše koupelna měla patřit k vám.

V nabídce firmy Ceramiche Ricchetti je nepřeberné množství obkladů a dlažeb v mnoha formátech. Jednoduché styly se smyslem pro detail, dlažby rustikální, s povrchem lámaného kamene a další.

Novinky pro rok 2006 jsou kovové efekty a  imitace dřeva, vyrazné barevné kombinace v úzkých formátech, nepravidelné mozaiky, ale i pastelové barvy s jemným povrchem a minimalistickými doplňky.
Ve specializovaných prodejnách Vám jistě poskytnou odbornou konzultaci a nabídnou grafické zpracování vašich místností. Je mnoho maličkostí, které se vám mnohdy jeví jako nepodstatné, ale i ty tvoří prostor vaší koupelny. V tom vám může být nápomocen právě architekt nebo ten, kdo má již dlouholeté zkušenosti s navrhováním interierů.

Dalším pomocníkem pro vás je i přehledný katalog zboží, který by měl obsahovat nejen fotografie s inspiracemi, ale i přehledné označení stupňů odolnosti povrchového opotřebení a tabulku ostatních důležitých vlastností dlažeb ve srovnání s evropskou normou.

Prodejci, který je vám schopen a ochoten nabídnout všechny důležité informace, pomoc a odbornou radu, můžete opravdu věřit! Obklady a dlažby renomovaných italských výrobců, jako je např. Ceramiche Ricchetti, vám poskytnou nejen příjemný pocit Vašeho interiéru, ale překonají také běh času svojí kvalitou i nadčasovou krásou.
Přejeme Vám dobrou volbu.

(Alena Šimková, Ing. Arch.Vilímková)
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:
Diskuze na téma "Nevíte si rady s koupelnou?"

Buďte první a napište komentář k  "Nevíte si rady s koupelnou?"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE