Nová dětská sedátka Keramag Kind

Keramag výrazně zlepšil funkčnost, ergonomii a snadnou údržbu produktů a systémů vyvinutých pro malé uživatele. K inovacím produktů určených pro děti patří nové WC sedátko „Kind,“ které malé uživatele oslovuje podobou želvy a motivuje je k používání vlastního WC.

Prohnutý poklop usnadňuje otevírání a zabraňuje nebezpečí uskřípnutí malých ruček. Dodatečnou bezpečnost zajišťuje integrovaná funkce pro držení a oporu. Konstrukce vnitřní hrany sezení zajišťuje, aby malý uživatel náhodou nenasměroval proud tam, kam nemá. Snadno udržovatelná forma a uspořádání snižuje potřebu čištění, usnadňuje desinfekci a zabraňuje nebezpečí úrazu ostrými hranami.

Nová WC sedátka „Kind„ lze dodat ve třech provedeních: WC sedátko s poklopem a nerezovými klouby, WC sedátko s poklopem a pozvolným automatickým sklápěním a WC kruh bez poklopu s nerezovým kloubem. Hodí se pro nástěnná WC s hlubokým splachováním, pro stojící WC s hlubokým splachováním a pro WC řady „Kind“ s mělkým splachováním. Produkt je tak vhodný nejen pro školky, ale i pro používání v prvních třídách základních škol. Pro příhodné vybavení stávajících nebo nových sanitárních prostor jsou dětská WC sedátka na výběr v bílé, červené, žluté a zelené barvě.

Více na www.sanitec.cz