Prosvětlený rodinný dům ALFA - Valencia je navržen v aktuálním architektonickém stylu se středomořským flairem. Nabízí cirka 97,30 m2 obytné plochy a na přání může být i podsklepen. Patří do rodiny montovaných nízkoenergetických rodinných domů od DENNERT Massivhaus, které jsou prvními masivními domy, jejichž celková výstavba probíhá permanentně, bez nutných technologických či jiných přestávek.

Dodavatel tak dosáhl rychlé výstavby za stálého dozoru nezávislých stavebních znalců (konkrétně z firmy DEKRA). Nezávislá konktrola kvality, která permanentně probíhá i u výrobce nepřehlédne žádný detail, nevhodně zvolený materiál či špatně zvolený výrobní nebo montážní postup. Zaručena je tak vynikající kvalita a užitná hodnota výsledné stavby.

Přitom jsou domy ALFA včetně domu Valencia vždy přizpůsobené přáním zákazníka, který se tak stává spolutvůrcem výsledného řešení. Domy ALFA sice vycházejí z typového projektu, ovšem jsou vždy přizpůsobené konkrétním potřebám jak parcely, tak požadovaného komfortu zákazníka.

Dům ALFA – Valencia nás konkrétně překvapí dominantně prosklenou jižní stěnou, jejíž vzhled vyzdvihují vysoká a štíhlá okna, kterými je osazen v pravidelných minimálních odstupech. Praktická rozlehlá terasa a moderní přístřešek pro automobil jen podtrhují lehkost a vzdušnost stavby.
Uvnitř je dům členěn tak, aby pohyb v jeho interiéru byl intuitivní a vše podléhalo potřebám i logice moderního bydlení. A pokud moderní bydlení v našich geografických podmínkách, byť se středomořským flairem, potom i využití prvního nadzemního podlaží pro potřeby spaní a oddělení intimních zón od těch obytných. V přízemí žijeme, v prvním podlaží spíme.

Dům ALFA – Valencia není Typovým domem měsíce srpna 2009 náhodou a jelikož je jedním z hodnotících kritérií i cena, pořídit si jej můžete už od 1.975.000,- Kč.