Sdílet
 

Pasivní elegáni mění standardy bydlení

Datum vydání: 09.10.2009 | autor:
Světová hospodářská krize zapříčinila úbytek klientů. Nynější zájemci o bydlení jsou ale podstatně lépe vybaveni informacemi, mají jasné představy o kvalitním bydlení a jsou znalí situace. Tato skutečnost nekompromisně odděluje dobré nabídky na trhu od průměrných až podprůměrných. Dopady hospodářské krize jsou tedy nejen negativní, ale i pozitivní. Dobře informovaný klient ví, co je standardem nabídky a servisu a dokáže to následně ocenit. Je to náročná práce, ale o to více nás těší, když takto vybíravé klienty uspokojíme.
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
Proto můžeme letošní rok s trochou nadsázky považovat za úspěšný. Tento stav i nás totiž donutil pozitivně rozvíjet naše stávající nabídky a služby, což naše klienty určitě těší. Výsledky a spokojenost našich klientů to ukazují, a to je pro nás jediné měřítko.

Aktuálně nabízíme: ZDARMA 5 LET VYTÁPĚNÍ A REŽIE DOMU!

Lokalita

Rodinné domy v lokalitě Za Chmelnicí v malebném městečku Lomnici nad Lužnicí jsou kompaktním bydlením, ale po svém. Vychází z jihočeské tradice s vnitřní perspektivou, vyrůstající v klidné rovinaté poloze a jsou ideálně zakomponovány v půvabném krajinném rázu, který tvoří přirozenou vstupní bránu fauny a flóry v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko.

Soustava těchto 28 rodinných domů vychází z jednoduchého konceptu, který zahrnuje eleganci spojenou se zdejší nádhernou přírodou, což je jeho největší hodnotou.
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
Komfort, který se skrývá uvnitř těchto domů, se příliš neliší od dnešních standardů moderního bydlení. To vše je v okolí soustav malebných rybníků s průzračnou vodou v pískovnách, překrásných zdravých lesů a pestrobarevně rozkvetlých luk. Lomnice nad Lužnicí je zároveň moderním dvoutisícovým městem jižních Čech s kvalitní infrastrukturou, plnou občanskou vybaveností a bohatým kulturně společenským životem.
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
Skladba rodinných domů

Rodinné domy ve skladbě 4+kk a 5+kk s luxusní bytovou plochou 115 až 136m2 a pozemky 600 až 1300 m2 jsou ideálním typem bydlení pro rodiny, které hledají aktivní a zdravý životní styl.

Hlavní myšlenka tohoto architektonického řešení rodinných domů kopíruje tradiční jihočeskou architekturu. Nosným základem projektu je velmi kvalitní a citlivé usazení rodinných domů ve skvělém místě. Primát pak patří projektovému skloubení moderních trendů bydlení a privátní potřeby rodiny.

Volný čas

Možnosti trávení volného času jsou celoročně na Lomnicku velice pestré. V létě letní turistika a cykloturistika, koupání a vodní sporty.
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
V zimě pak bruslení a zimní turistika či běžkování. Lomnice nad Lužnicí také disponuje polyfunkčním sportovním areálem.

Moderní, zdravé a klidné bydlení, které umožňuje aktivní trávení volného času, je zaručenou investicí do zdravého a spokojeného života celé rodiny. Domy Třeboňsko zabezpečí Vaši budoucnost a splní váš sen o klidném a plnohodnotném rodinném bydlení.

SOUHRNNÉ ÚDAJE
 • Cena domu: od 1.990.000,- Kč bez 9% DPH
 • Cena pozemku: 480 Kč/m2
 • Počet volných domů: 6
 • Dokončení: v roce 2010
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
Foto: BETA 1 DEVELOPMENT
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Pasivní dům je už nezbytná investice!Pasivní dům je už nezbytná investice!

  Pokud si nechcete pořídit dům jako špatnou investici, která bude od roku 2020 znehodnocena, je nutné stavět už nyní pouze v pasivním standardu. Seznamte se s pasivním domem budoucnosti - Nero 2009.

 • Typovým domem srpna 2010 je pasivní Nero 2009Typovým domem srpna 2010 je pasivní Nero 2009

  Rodinný typový dům Nero 2009 se stal typovým domem srpna 2010 pro jednoduchý a působivý návrh, praktické řešení svých dispozic a variabilitu výstavby. Může být postaven ve čtyřech energetických standardech - jako vyhovující,…

 • Rekonstrukce domu dá bydlení novou tvářRekonstrukce domu dá bydlení novou tvář

  Rekonstrukce by měla být především šitá na míru našim současným i budoucím potřebám. Jak to ale udělat? Kam se obrátit a jaké bychom měli mít o rekonstrukci reálné informace i představy?

Diskuze na téma "Pasivní elegáni mění standardy bydlení"

Buďte první a napište komentář k  "Pasivní elegáni mění standardy bydlení"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE