Sdílet
 

Revoluce v prodeji komínů

Datum vydání: 06.01.2012 | autor:

Nejprodávanější komínový systém Uni***Plus začala společnost Schiedel v roce 2011 dodávat do obchodních sítí v kompletních sadách balených na jediné nevratné paletě. Kromě jednodušší logistiky usnadní nové balení komínu „v jednom“ investorům orientaci v komínové technice a jejích cenách. Na novou sadu, nazvanou Komplet, se vztahuje velmi výhodná cena, jednotná pro všechny koncové zákazníky.

Nová kampaň společnosti Schiedel zákazníkům říká, že díky komínům Schiedel se budou doma cítit šťastní. Do svých domovů vnesou komfort a bezpečí. Nová kampaň společnosti Schiedel zákazníkům říká, že díky komínům Schiedel se budou doma cítit šťastní. Do svých domovů vnesou komfort a bezpečí.
Nová kampaň společnosti Schiedel zákazníkům říká, že díky komínům Schiedel se budou doma cítit šťastní. Do svých domovů vnesou komfort a bezpečí.
Komínová sada Uni***Plus na jediné nevratné paletě Komínová sada Uni***Plus na jediné nevratné paletě
Komínová sada Uni***Plus na jediné nevratné paletě
Výběr komínového systému investoři při výstavbě neřeší zdaleka tolik jako okna, střechu nebo vybavení interiéru. Přitom jde o otázku jejich bezpečí a zdraví. „Nezájem investorů si vysvětlujeme i tím, že jde problematiku, která může být stejně jako celá tepelná technika pro laiky hůře srozumitelná. Z tohoto důvodu jsme začali hledat nástroje, kterými bychom mohli zákazníkům nákup kvalitního komínu maximálně ulehčit,“ komentuje novinku v prodejní strategii vedoucí marketingu společnosti Schiedel Ing. Eva Mokošínová.

“Nechceme, aby naši zákazníci - obrazně řečeno -  bloudili po stavebninách a sestavovali si komín sami. Bezchybný provoz stavebnicového komínu můžeme garantovat jen tehdy, pokud jsou všechny jeho části v kompletní sestavě. Stejně tak nechceme, aby se zákazníci složitě dopočítávali ceny. Věříme, že novým způsobem prodeje a cenovou politikou se komíny Schiedel stanou atraktivní pro ještě větší okruh zákazníků než dosud. V širším kontextu bychom rádi přispěli k zodpovědnějšímu přístupu investorů k vytápěcím systémům s odvodem spalin, neboť komíny Schiedel nemají z bezpečnostního hlediska konkurenta, “ dodává Eva Mokošínová.

Stavebnicový komín Uni***Plus se řadí mezi nejpoužívanější komínové systémy u nás. Jde o klasický třísložkový komín se zadním odvětráváním, který se velmi jednoduše montuje. Cena nové sady je přitom srovnatelná s cenami jejích napodobenin. Sada obsahuje komínové tvárnice, komínové vložky a izolační rohož pro standardní délku komínu 7 m. Součástí balení je i další příslušenství. Komín Uni***Plus je odolný vůči vlhkosti i vyhoření a vyjma kondenzačních spotřebičů nabízí univerzální použití.

Veškeré informace získáte na stránkách www.schiedel.cz.

Zdroj: www.schiedel.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:
Diskuze na téma "Revoluce v prodeji komínů"

Buďte první a napište komentář k  "Revoluce v prodeji komínů"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE