Sdílet
 

Bramac získal další prestižní ocenění za nadkrokevní tepelnou izolaci

Mezinárodní stavební veletrhy IBF jsou jednou z prestižních oborových výstav, které se u nás pořádají. Letošní ročník proběhl ve dnech 24. – 28. dubna. Jednou z významných doprovodných akcí je i soutěž Zlatá medaile IBF. Také společnost Bramac přihlásila několik výrobních novinek do této soutěže. Prestižní ocenění získalo technické řešení prostup BramacTHERM pro DuroVent, které je jedním z komponentu používaných v systému nadkrokevní tepelné izolace BramacTHERM.

Prostup BramacTHERM pro DuroVent se vyrábí ve dvou variantách – přímý a 90°. Je aplikovatelný pro DuroVent JS 100 I JS 125. Pro spodní připojení se používá DN 100 (pro variantu 90°) a DN 125 nebo DN 150 (pro přímou variantu). Napojení na doplňkovou hydroizolační fólii je větrotěsné a spojení s parozábranou parotěsné. Lze ho použít pro tloušťku nadkrokevní izolace až 280 mm. Instalace je díky systému “zaklapnout a otočit” velmi jednoduchá. Stejně tak je jednoduché i napojení pomocí flexibilní spojky (pro variantu 90°).

Slavnostní vyhlášení proběhlo první den konání veletrhu a ocenění z rukou předsedy odborné poroty převzal ředitel společnosti Ing. Vladimír Nováček.

Více informací o systému nadkrokevní tepelné izolace BramacTherm na www.bramac.cz.

Odkaz na stránky novinky »
Obrázky:

Bramac střešní systémy spol. s r. o.

Kolbenova 5a, Praha, 190 00
http://www.bramac.cz
tel:
266 770 123
tel2:
266 770 111
e-mail:
bramac.cz@bramac.com
www:
http://www.bramac.cz