Sdílet
 

Typový projekt Comfort Space - Projekt domu AKAT 101

Typový dům | Projekt domu AKAT 101

POPIS RODINNÉHO DOMU

Dispozice, projekt a stavební řešení

Rodinný dům AKAT je dispozičně rozčleněn na čtyři obytné místnosti s kuchyňským koutem o celkové vnitřní podlahové ploše 
126 m2. Zastavěná plocha objektu je 151 m2. AKAT nabízí pohodlné bydlení pro rodinu s dětmi. Svým provedením se hodí do nízké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný z vápenopískových cihel SENDWIX s kontaktním zateplovacím systémem. Celý dům je zastřešen sedlovou a pultovou střechou.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Rodinný dům AKAT je možné využívat po menších změnách jako bezbariérový. Dále je možné dům částečně nebo úplně podsklepit, navrhnout garážové stání a využít krytou terasu jako zimní zahradu. Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Studii rodinného domu je také možné v projektu přepracovat na dřevostavbu. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

SDÍLET TENTO RODINNÝ DŮM

CENA PROJEKTU DOMU

Cena realizace:
2 645 000 Kč
Cena projektu:
27 600 Kč

SPECIFIKACE DOMU

Stavba na pozemku:
Samostatně stojící
Typ konstrukce:
Zděné
Obytných místností:
4+kk
Nadzemních podlaží:
1
Zastavěná plocha:
151 m²
Užitná plocha:
126 m²
Obytná plocha:
126 m²
Tvar střechy:
Sedlová
Spotřeba energie:
Úsporné
Terasa:
Ano
Bezbariérový:
Ano
Zařazeno v kategoriích:
Bungalovy

PŮDORYSY A NÁKRESY

POHLEDY

VIDEO

Sdílení typového domu
Sdílejte na sociálních sítích
« Předchozí dům Další dům »
HLEDAT V KATALOGU
Diskuze na téma "Projekt domu AKAT 101"

Buďte první a napište komentář k typovému projektu "Projekt domu AKAT 101"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE