Sdílet
 

Typový projekt Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč - DŮM NA KLÍČ 65

Typový dům | DŮM NA KLÍČ 65
Prohlédnout galerii typového domu (6)

POPIS RODINNÉHO DOMU

DO 31. 8. SLEVA 100.000 KORUN.

Typový dům může být postavený jako dřevostvaba či zděný dům. 

Dřevostavba na klíč:

  • Měsíčně již od: 13.495,- vč. DPH
  • Jednorázově:  4.290.000,- vč. DPH

Zděný dům na klíč: 

  • Měsíčně již od: 14.313,- vč. DPH
  • Jednorázově:  4.550.000,- vč. DPH

 

Nízkoenergetický rodinný dům na klíč

Díky mimořádně kvalitním technologiím, profesionálním řemeslníkům a prvotřídním německým materiálům (BASF, KNAUF, KORADO, POROTHERM, EGGER, TONDACH, RICHTER+FRENZEL, VELOX, atd.) získáváte nízkoenergetický dům na klíč na hranici energetického štítku pasivního domu, který šetří Vaše peníze. Jedinečný systém izolační a hydroizalční vrstvy spojený s pravou pálenou cihlou POROTHERM, společně s nízkoenergetickými skly VEKRA, výrazně snižují vaše náklady na provoz domu. Používáme německé zateplení BASF MULTITHERM. Rádi vám pomůžeme dosáhnout dalších významných úspor spojených s integrací chytrých německých a rakouských technologií. Váš nízkoenergetický rodinný dům na klíč zoptimalizujeme na míru vaším potřebám.

Pouze 11 splátek ročně díky daňovému odpočtu

Získejte kvalitní nízkoenergetický dům na klíč dům na hypotéku. Bydlete kvalitněji. Plaťte méně. Hraďte pouze 11 splátek ročně díky daňovému zvýhodnění. Kvalita naší práce a naši technologičtí partneři jsou pro Vás zárukou vysoké profesionality a kvality.

30 let zkušeností se stavbou domů na klíč

Realizacím a návrhům nízkoenergetických domů na klíč se věnujeme již více než 30 let. S námi máte jistotu, že výstavba nízkoenergetického domu na klíč proběhne bez nepříjemných komplikací.

Profesionální stavba nízkoenergetického domu na klíč

Veškeré profese jsou realizované odbornými profesionálními specialisty s dlouholetými zkušenostmi. Součástí každé kvalitní dodávky stavby domu na klíč jsou také veškeré revizní protokoly.

Jsme stavební společnost, které můžete důvěřovat

Naše společnost vznikla spojením profesionálů, kteří mají celoživotní zkušenosti ve svém oboru. Zakládáme si na lidských hodnotách. Naším cílem je stavět kvalitní nízkoenergetické a vysoce úsporné rodinné domy na klíč, které budou sloužit po několik generací. Motto našeho vedoucího oddělení provádění staveb zní: „Dělám vše tak jako kdybych vybraný rodinný dům stavěl pro sebe.“

Jedinečná záruka nízkoenergetického domu na klíč
 

  • 3 roky all-inclusive záruka na cokoliv.
  • 10 let záruka na nosný systém / konstrukční řešení.
  • Záruka pravé pálené střešní krytiny TONDACH.


Německé zateplení obvodových stěn domu na klíč

8 vrstvé složení stěny nízkoenergetického domu na klíč zajišťuje jedinečné izolační vlastnosti. 5 složkový systém BASF MULTITHERM se skládá z vysoce odolné armovací vrstvy, která je opatřena omítkou nejvyšší německé kvality. Správné složení stěny včetně vrstvy tepelného izolantu garantují odvod vlhkosti mimo konstrukci nízkoenergetického domu na klíč.

Správná izolace spodní stavby nízkoenergetického domu na klíč

Pečlivé a vysoce kvalitní provedení svislé a vodorovné hydroizolace základů. Správné provedení zpětného spoje hydroizolace garantuje jedinečnou odolnost proti vzlínání vlhkosti a ochraně spodní stavby. Pečlivá realizace zateplení základů díky tvrzené složce zateplovacího a izolačního systému.

Nízkoenergetický provoz domu na klíč

Naším cílem je maximální spokojenost našich zákazníků. Neustále přemýšlíme nad tím, jak vám můžeme více pomoci, abyste bydleli kvalitněji za méně peněz. Jednou z cest pomoci našim zákazníkům je optimalizace projektu nízkoenergetického domu na klíč tak, aby došlo k výraznému snížení nákladů na bydlení díky kvalitní nízkoenergetické stavbě konstrukce domu a úspornému německému zateplení BASF MULTHITHERM. Další zásadní výhodou pro vaší rodinu je možnost získávat každý rok daňový odpočet ve výši 1 průměrné měsíční hypoteční splátky. Celkem tedy v průměru získáváte 250.000,- až 570.000,- Korun zpět díky chytrému daňovému zvýhodnění.

Pomůžeme Vám od A do Z

Zpracujeme pro Vás projektovou dokumentaci ke stavebnímu povolení dle stavebního zákona č. 183/2006 sb. Poskytneme Vám bezplatné finanční poradenství pro Váš výhodný hypoteční úvěr / úvěr na bydlení / účelový úvěr / neúčelový úvěr. Pomůžeme Vám s výběrem a koupí pozemku. Budeme s Vámi vše konzultovat. Můžete si vybrat z bohaté nabídky kvalitních materiálů (obklady, keramická dlažba, plovoucí podlaha, atd.). V případě Vašeho přání Vám postavíme nízkoenergetický dům na klíč.

 

SDÍLET TENTO RODINNÝ DŮM

CENA PROJEKTU DOMU

Cena realizace:
4 290 000 Kč

SPECIFIKACE DOMU

Stavba na pozemku:
Samostatně stojící
Typ konstrukce:
Dřevostavby
Obytných místností:
5+kk
Zastavěná plocha:
188 m²
Užitná plocha:
153 m²
Tvar střechy:
Valbová
Spotřeba energie:
Nízkoenergetické
Počet garáží:
1
Zařazeno v kategoriích:
Bungalovy

PŮDORYSY A NÁKRESY

FOTOGRAFIE

Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč

Sdílení typového domu
Sdílejte na sociálních sítích
« Předchozí dům Další dům »
HLEDAT V KATALOGU
Diskuze na téma "DŮM NA KLÍČ 65"

Buďte první a napište komentář k typovému projektu "DŮM NA KLÍČ 65"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE