Sdílet
 

Typový projekt VEXTA a.s. - VEXTA B92

Typový dům | VEXTA B92
Prohlédnout galerii typového domu (3)

POPIS RODINNÉHO DOMU

VEXTA B92 je novinkou mezi jednopodlažními dřevostavbami. Na první pohled nás na tomto domě zaujme velkorysá přesahem stropu krytá terasa se sloupem, ovšem stojí za to nahlédnout i dovnitř. Jak také jinak, vždyť jde o rodinný dům a tedy především o pohodlné, komfortní bydlení, nejen propojení se zahradou.


Propojením se zahradou však začněme. Velkorysá terasa přímo vybízí k pozdějšímu dotvoření do podoby zimní zahrady. Stačí 2 prosklené stěny a je zaklopeno! A pokud byste zvolili posuvnou konstrukci, snadno se zimní zahrada kdykoli zase stane otevřenou terasou. Přístup na terasu je přitom zcela logicky situován z hlavního obytného prostoru, a když naopak vcházíte dovnitř, máte hned po pravé ruce kuchyňskou linku (kuchyňský kout), což je velmi praktické například pro obsluhu hodujících na terase. Přímo proti terase je pak umístěn obývák a jídelní stůl.

Plocha chodby je minimalizována na obdélníček velký 9,32 m2, ze kterého je zajištěn přístup do koupelny, na WC, do ložnice, obou pokojů a také zádveří. Dispozice pohodlně členěného bytu pro čtyřčlennou rodinu je doplněna o šatnu. Jeden ze dvou pokojů může fungovat jako dětský, druhý jako pracovna, nebo může mít každý potomek svůj pokoj, případně lze i počítat s pokojem pro hosty.

Celková podlahová plocha dřevostavby VEXTA B92 činí 92,1 m2, celková zastavěná plocha 130,6 m2, přičemž dlužno říci, že v případě zděného domu by musel být zvětšen půdorys a nebo bychom přišli až o 10% obytné plochy. Dřevostavby mají prostě subtilnější stěny.

Ceny jsou včetně základové desky a bez DPH.

SDÍLET TENTO RODINNÝ DŮM

CENA PROJEKTU DOMU

Cena realizace:
2 235 000 Kč

SPECIFIKACE DOMU

Stavba na pozemku:
Samostatně stojící
Typ konstrukce:
Dřevostavby
Obytných místností:
4+kk
Nadzemních podlaží:
1
Zastavěná plocha:
130.6 m²
Užitná plocha:
92.1 m²
Obestavěný prostor:
653.2 m³
Sklon střechy:
25°
Tvar střechy:
Valbová
Spotřeba energie:
Nízkoenergetické
Zařazeno v kategoriích:
Bungalovy

PŮDORYSY A NÁKRESY

POHLEDY

FOTOGRAFIE

Sdílení typového domu
Sdílejte na sociálních sítích
Další dům »
HLEDAT V KATALOGU
Diskuze na téma "VEXTA B92"

Buďte první a napište komentář k typovému projektu "VEXTA B92"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE