Sdílet
 

Typový projekt ANDAMI, s.r.o. - Kempas I

Typový dům | Kempas I
Prohlédnout galerii typového domu (11)

POPIS RODINNÉHO DOMU

Rodinný dům Kempas I spadá do kategorie malých rodinných domů. Nabízí možnost bydlení pro čtyřčlennou rodinu. V dispozici přízemí je navržen hlavní obytný prostor s prostorově odděleným kuchyňským koutem, který je možné od obývacího pokoje oddělit dveřmi. Obývací pokoj s jídelnou je velkým prosklením propojen s terasou a zahradou. Dále je v tomto hlavním obytném prostoru počítáno s možností realizace krbu nebo krbových kamen. V přízemí je navíc hygienické zázemí v podobě koupelny s wc, sprchou, umyvadlem a prostorem pro umístění kotle. Po schodišti ve tvaru písmene L se vystupuje do druhého patra, kde jsou situovány dvě ložnice, šatna a velká koupelna s wc, bidetem, umyvadlem, velkou rohovou vanou a prostorem pro umístění pračky. Parkování auta je uvažováno na zpevněné ploše před domem.

Rodinný dům Kempas I je navržen jako tzv. rostoucí dům. Snadno se dá prostorově zvětšit o jednu ložnici v patře a garáž v přízemí (viz typový rodinný dům Kempas II).

Z hlediska architektonického řešení je rodinný dům Kempas I navržen jako jednoduchá půdorysně obdélníková hmota o výšce téměř dvou plných podlaží. Objekt kryje jednoduchá sedlová střecha o nízkém sklonu. Patro objektu je navrženo obložené dřevěnými palubkami (orientovanými na svislo). Přízemí je omítané bíle. Nad vstupem a částí terasy jsou navrženy zavěšené slunolamy. Svým architektonickým řešením je rodinný dům Kempas I vhodný zejména pro městské a příměstské bydlení. Spojuje v sobě kvality tradičních i moderních domů a zároveň v budoucnu umožňuje přístavbu křídla s garáží a ložnicí.

Orientace vstupu u tohoto domu je od západu, přes sever až po východ. Kempas I zaujme svým střízlivým pojetím, s důrazem na čistotu hmoty a celkovou jednoduchost. Dům se nejlépe hodí na rovinatý pozemek.

SDÍLET TENTO RODINNÝ DŮM

CENA PROJEKTU DOMU

Cena realizace:
2 450 000 Kč
Cena projektu:
18 000 Kč

SPECIFIKACE DOMU

Stavba na pozemku:
Samostatně stojící
Typ konstrukce:
Zděné
Počet osob:
4
Obytných místností:
3+kk
Nadzemních podlaží:
2
Zastavěná plocha:
77 m²
Užitná plocha:
109.3 m²
Obytná plocha:
64.4 m²
Obestavěný prostor:
496.6 m³
Sklon střechy:
16°
Tvar střechy:
Sedlová
Výška hřebene:
6.9 m
Orientace hl. vstupu:
,,
Spotřeba energie:
Nízkoenergetické
Počet garážových stání:
1
Terasa:
Ano
Zařazeno v kategoriích:
Patrové domy

PŮDORYSY A NÁKRESY

POHLEDY

FOTOGRAFIE

Sdílení typového domu
Sdílejte na sociálních sítích
HLEDAT V KATALOGU
Diskuze na téma "Kempas I"

Buďte první a napište komentář k typovému projektu "Kempas I"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE