Sdílet
 

Typový projekt Stavební asistent - RD 009b

Typový dům | RD 009b

POPIS RODINNÉHO DOMU

Projekt rodinného domu RD-009_b o půdorysných rozměrech 8 x 9,5m se řadí mezi rodinné domy nižší střední třídy. I přes malé rozměry tohoto rodinného domu je zde dostatečně velká předsíň s navazující komorou; nedochází k prolínání prostorů špinavých bot a čistého provozu. U všech našich rodinných domů se snažíme minimalizovat zbytečné chodby, které akorát zabírají místo.

Na zastavěné ploše 76 m 2 vzniká bytová jednotka 5 + 1. V přízemí rodinného domu je situována společenská část s pracovnou na jedné straně a potřebné zázemí na straně druhé; obývací pokoj lze rozšířit v případě vašeho požadavku o prostor pracovny, případně lze rodinný dům i rozšířit na rozměr 8 x 10 m. Z obývacího pokoje lze dveřmi vyjít na zahradu; zastřešení může být řešeno přístřeškem (dle této prezentace) nebo balkónem pro pokoj a ložnici v podkroví. Pod přístřeškem či balkonem může vzniknout i zimní zahrada. Pod prodlouženou střechou je situované parkovací kryté stání. V podkroví jsou ložnice s koupelnou. Návrh je natolik variabilní, že může být vůči světovým stranám situován jakkoliv.

Rodinný dům vyhovuje i pro menší stavební parcely (postačí "optimálně minimální" 19 x 19 m). Hřeben může být situován vůči uliční čáře kolmo (dle této prezentace) či rovnoběžně. Při rovnoběžné orientaci se změní i orientace krytého parkovacího stání, či garáže, vůči rodinnému domu. Rodinný dům lze řešit případně bez přístřešku pro auto.

Další možností je i zrcadlový obraz PD.

Cena domu na klíč bez DPH 2 175 000 Kč

SDÍLET TENTO RODINNÝ DŮM

CENA PROJEKTU DOMU

Cena realizace:
2 175 000 Kč

SPECIFIKACE DOMU

Stavba na pozemku:
Samostatně stojící
Typ konstrukce:
Dřevostavby
Obytných místností:
5+1
Nadzemních podlaží:
2
Zastavěná plocha:
76 m²
Užitná plocha:
147 m²
Tvar střechy:
Sedlová
Spotřeba energie:
Nízkoenergetické
Počet garážových stání:
1
Terasa:
Ano
Zařazeno v kategoriích:
Patrové domy
Sdílení typového domu
Sdílejte na sociálních sítích
« Předchozí dům Další dům »
HLEDAT V KATALOGU
Diskuze na téma "RD 009b"

Buďte první a napište komentář k typovému projektu "RD 009b"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE