Sdílet
 

Typový projekt Stavební asistent - RD 012

Typový dům | RD 012
Prohlédnout galerii typového domu (3)

POPIS RODINNÉHO DOMU

Projektová řada rodinných domu RD_012 universální rodinný dům vyšší třídy o půdorysných rozměrech 8,25 x 9,25 m (dřevostavba 8 x 9 m) s garáží. Projektová dokumentace rodinného domu je zpracovaná pro klasické zděné provedení stavby, tak v provedení dřevostavby. Projektová řada rodinných domu RD_012 je logickým pokračováním oblíbeného rodinného domu RD_021.

Dispoziční propracovanost půdorysu rodinného domu vychází ze základního předpokladu všech našich projektů "VYUŽÍT KAŽDÉ INVESTOVANÉ KORUNY". Prostor před vstupem je krytý - zastřešení tvoří konstrukce přístřešku. V přízemí je situováno, potřebné zázemí u vstupu a společenská část s kuchyní, pracovna (příp. pokoj pro hosty). Podkroví je určeno pro klidovou část domu. Na zastavěné ploše 105 m2 (bez garáže) vzniká bytová jednotka o velikosti 5 + 1. Do pracovny v přízemí lze případně udělat samostatný vstup zvenku. Cena rodinného domu je kalkulována bez garáže pro osobní vozidlo. Rodinný dům lze situovat vůči uliční čáře bez omezení - kolmé i rovnoběžné umístění hřebene střechy. Při rovnoběžném umístění hřebene střechy s uliční čárou se pouze upraví proporce garáže a umístění vjezdových vrat do garáže. Rodinný dům lze umístit jak do městské zástavby tak i do nezastavěného území.

Další možností je i zrcadlový obraz projektové dokumentace, včetně možnosti do garáže v kolmém směru vůči hřebenu střechy.

Cena domu na klíč bez DPH 2 950 000 Kč

SDÍLET TENTO RODINNÝ DŮM

CENA PROJEKTU DOMU

Cena realizace:
2 950 000 Kč

SPECIFIKACE DOMU

Stavba na pozemku:
Samostatně stojící
Typ konstrukce:
Dřevostavby
Obytných místností:
5+1
Nadzemních podlaží:
2
Zastavěná plocha:
105 m²
Užitná plocha:
144 m²
Tvar střechy:
Sedlová
Spotřeba energie:
Nízkoenergetické
Počet garážových stání:
1
Zařazeno v kategoriích:
Patrové domy

PŮDORYSY A NÁKRESY

FOTOGRAFIE

Sdílení typového domu
Sdílejte na sociálních sítích
« Předchozí dům Další dům »
HLEDAT V KATALOGU
Diskuze na téma "RD 012"

Buďte první a napište komentář k typovému projektu "RD 012"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE