Sdílet
 

Typový projekt ANDAMI, s.r.o. - Sosna II

Typový dům | Sosna II
Prohlédnout galerii typového domu (10)

POPIS RODINNÉHO DOMU

Sosna II je rodinný dům, který svou velikostí odpovídá kategorii středních domů. Jedná se o přízemní dům bez obytného podkroví, typu bungalov, který je určen pro bydlení optimálně 4 až 5ti členné rodiny. Do domu se vstupuje přes zádveří, odkud je dále možný přístup do chodby. Na zádveří přímo navazuje komora s prostorem pro umístění kotle. Z chodby jsou vstupy do odděleného wc s umývátkem, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje a oddělené zóny ložnic. Soukromá zóna zahrnuje tři ložnice a velkou koupelnu. Objekt je řešen bez garáže, s dlážděnou plochou pro parkování auta na pozemku před domem.

Oproti Sosně I je Sosna II dispozičně upravena tak, aby lépe odpovídala potřebám i větší rodiny. Její dispozice vznikla na základě nejčastějších přání našich klientů.

Z architektonického hlediska je Sosna II řešená jako jednoduchá přízemní hmota, krytá valbovou střechou o sklonu 22°. Hlavní vstup do objektu je mírně zapuštěný a tvoří tak příjemné závětří na nároží. Hlavní obytnou fasádou se dům otevírá do zahrady, odkud je přímý přístup na terasu z obývacího pokoje, jídelny a jedné ložnice. Další ložnice mají zajištěno oslunění a osvětlení pásovými okny. Fasády jsou pojednány v kombinaci krémové omítky a obkladu kamenem.

Rodinný dům Sosna II je navržen pro malé a střední parcely do příměstské, městské i venkovské zástavby. Zaujme svým téměř "jižanským stylem" a jednoduchým pojetím, s důrazem na použité materiály. Dům se nejlépe hodí na rovinatý pozemek, zcela nejlepších podmínek oslunění dispozice je možné dosáhnout orientací vstupu na sever, další vhodné orientace vstupu jsou od východu až po západ.

SDÍLET TENTO RODINNÝ DŮM

CENA PROJEKTU DOMU

Cena realizace:
3 200 000 Kč
Cena projektu:
24 500 Kč

SPECIFIKACE DOMU

Stavba na pozemku:
Samostatně stojící
Typ konstrukce:
Zděné
Počet osob:
4-5
Obytných místností:
4+1
Nadzemních podlaží:
1
Zastavěná plocha:
138.1 m²
Užitná plocha:
106 m²
Obytná plocha:
77.2 m²
Obestavěný prostor:
673.7 m³
Sklon střechy:
22°
Tvar střechy:
Valbová
Výška hřebene:
5.7 m
Orientace hl. vstupu:
,,
Spotřeba energie:
Nízkoenergetické
Počet garážových stání:
1
Terasa:
Ano
Bezbariérový:
Ano
Zařazeno v kategoriích:
Bungalovy

PŮDORYSY A NÁKRESY

POHLEDY

FOTOGRAFIE

Sdílení typového domu
Sdílejte na sociálních sítích
Další dům »
HLEDAT V KATALOGU
Diskuze na téma "Sosna II"

Buďte první a napište komentář k typovému projektu "Sosna II"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE