Sdílet
 

FIX-O-ROUND Technology by INTERNORM

Datum vydání: 11.09.2008 | autor:
FIX-O-ROUND Technology představuje okenní revoluci od firmy Internorm. Evropská značka oken číslo 1 opět dokázala sílu svých inovací. Patentovaná novinka se jmenuje ´FIX-O-ROUND Technology.´ A co to představuje pro budoucí zákazníky Internormu? Lepší tepelnou izolaci, lepší ochranu proti hluku, větší jistotu při pokusech o vloupání a více stability.
Foto: Internorm
Foto: Internorm
Celoobvodová fixace garantuje přednosti

Myšlenka, která za touto technologií stojí, je revoluční a úplatná zároveň. Internorm jako jediný a první výrobce oken fixuje sklo v rámu křídla celoobvodově bez mezer – A TO SÉRIOVĚ! Zatímco běžní výrobci oken upevňují okenní skla pouze v několika bodech pomocí umělohmotných špalíčků, Internorm sklo přímo spojí lepením s rámem křídla. Zabraňuje tak netěsnostem a kvalita oken se celkově zlepšuje na celé čáře. Vedle zvýšené stability a funkční jistoty po celou dobu životnosti garantuje plné uchycení skla s rámem křídla i efektivnější hlukovou a tepelnou izolaci. Kromě toho se budoucí zákazníci Internormu mohou těšit na pocit větší jistoty při pokusech o vloupání. Sklo už nelze tak snadno vytlačit z rámu křídla.
Foto: Internorm
Foto: Internorm
Internorm stále zvýrazňuje své inovační vůdcovství

Vývojem ´FIX-O-ROUND Technology´ dokazuje Internorm, proč se stal evropským výrobcem číslo 1. Neustálá inovační síla je motorem, který přes obtížné rámcové podmínky na trhu s okny nechá nadvládu nad ostatními výrobci ještě více vyniknout. Jak dodává obchodní ředitel Internorm Rakousko, pan prokurista Rudolf Temmel: ´Kdo chce dnes na našich částečně stagnujících evropských trzích přežít, musí velkou část své energie věnovat vývoji nových produktů a technologií. V tomto ohledu je Internorm vždy jeden krok před konkurencí.´

Příkladný Internorm

Se svými 1200 zaměstnanci v Rakousku a 200 v zahraničí a s 14 milióny okenních jednotek se Internorm za 75 let své existence přeměnil z malého regionálního řemeslného podniku na globálního hráče celosvětového trhu s okny. Za takovým výkonem stálo 10 společností a kolem 1000 obchodních partnerů s rekordním obratem 210 mil. EUR, při exportním podílu 42%.
Internorm okno s.r.o.

Internorm okno s.r.o.

Praha, Libeň, Ocelářská 7, 19000
Tel: 602 245 002
Web: http://www.internorm.cz
E-mail: prag@internorm.com
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Internorm okno s.r.o.

Praha, Libeň, Ocelářská 7, 19000
Tel: 602 245 002
Web: http://www.internorm.cz
E-mail: prag@internorm.com

Vybíráme články

Katalog zboží

Novinky v katalogu zboží
 • CALYPSO - Climax - lrol009 608 Kč
 • HPI Střešní vikýř Bramac alpská, KM Beta 500x600 mm… 2 673 Kč
 • APOLLO - Climax - lrol 010 924 Kč
 • Kyvné střešní okno Velux GZL 1050 FK06 66x118 5 370 Kč
 • Kyvné střešní okno Velux GGU 0066 CK04 55x98 11 599 Kč
 • Plastová okna IDEAL 8000 ROUND LINE 2 990 Kč

Další kategorie e-shopu

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Okna a parapetyOkna a parapety

  Při výběru oken do naší novostavby hraje zásadní roli nejen hledisko tepelně izolační a ochrany před hlukem, společně s řešením ventilace, ale i výtvarné (architektonické). Zásadní je potom tvar oken a jejich poloha v obvodovém…

 • Trendem jsou velké prosklené plochyTrendem jsou velké prosklené plochy

  Jedna věc je trend, ovšem je také třeba, aby velkými prosklenými plochami unikalo co nejméně tepla a naopak jsme pasivně získávali co nejvíce solární energie.

 • Proč se okna rosí a jak tomu zabránit?Proč se okna rosí a jak tomu zabránit?

  Je rosení oken, čili kondenzace vodních par na okenním zasklení (ale i rámu), skutečně na vadu a co způsobuje? Jak kondenzaci eliminovat?

Diskuze na téma "FIX-O-ROUND Technology by INTERNORM"

Buďte první a napište komentář k  "FIX-O-ROUND Technology by INTERNORM"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE