Sdílet
 

Jak nakládáme s vodou?

Datum vydání: 12.08.2014 | autor:

Vodu považujeme za samozřejmost. Pijeme ji, používáme k vaření, pereme v ní. Nejvíce jí však spotřebujeme v koupelně. Na splachování toalety, sprchování či koupel ve vaně padnou ročně tisíce litrů této vzácné tekutiny. Jak jsme na tom však skutečně s její spotřebou?

Ruční sprcha Jika Rio Ruční sprcha Jika Rio
Ruční sprcha Jika Rio
Neplýtváme zbytečně jen proto, že si neuvědomujeme, kolik litrů vody toaletou nebo sprchovou hlavou proteče? Anketa, jíž se je možno zúčastnit na www.jika.cz, se zaměřuje jak na vybavení koupelny, tak na zvyklosti při využívání vody. Její výsledky by měly přinést informace o tom, jak staré je typické vybavení koupelen, nakolik se zajímáme o spotřebu vody a kde je potenciál výrazně ušetřit. 

Dotazník se zabývá například tím, zda preferujeme ve vaně koupel nebo sprchování, jestli nás zajímá úspornost spotřebičů, nebo je pro nás rozhodující jen jejich cena. Podstatný je i celkový pocit z koupelny – zda jsme spokojeni s tím, jak je vybavená, nebo co nám na ní vadí. Ti, kteří spolu s odpověďmi uvedou i kontakt, získají jako odměnu ruční sprchu Jika Rio. Dotazníku se lze zúčastnit na www.jika.cz.
LAUFEN CZ s.r.o.

LAUFEN CZ s.r.o.

Praha, Nové Město, V Tůních 3/1637, 12000
Tel: 296 337 711
Web: http://www.laufen.cz
E-mail: galerie@cz.laufen.com
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

LAUFEN CZ s.r.o.

Praha, Nové Město, V Tůních 3/1637, 12000
Tel: 296 337 711
Web: http://www.laufen.cz
E-mail: galerie@cz.laufen.com

Vybíráme články

Katalog zboží

Novinky v katalogu zboží

Další kategorie e-shopu

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Nejzdařilejší 3D návrhy koupelen s designovými radiátoryNejzdařilejší 3D návrhy koupelen s designovými radiátory

  Že designové radiátory od společnosti Zehnder vytvoří domov nejen teplejší, ale i krásnější, dokazují 3D vizualizace koupelen, zasílané prodejci koupelnových studií v rámci soutěže „Navrhuješ! Vyhráváš!"

 • Jak si vybrat moderní keramické obkladyJak si vybrat moderní keramické obklady

  Výběr moderních keramických obkladů s RIVESTI reflektuje nepřehlednou současnou nabídku obkladů a dlažeb. Orientujete se v nejoblíbenější keramice a trendech?

 • Sanita a zařizovací předmětySanita a zařizovací předměty

  Rozmístění a volba sanitárních zařizovacích předmětů by měly odpovídat standardu bydlení, rozloze a počtu členů domácnosti. Do zařizovacích předmětů řadíme hygienická vybavení kuchyní, koupelen a toalet. Jak se zorientovat…

Diskuze na téma "Jak nakládáme s vodou?"

Buďte první a napište komentář k  "Jak nakládáme s vodou?"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE