Sdílet
 

Postav dům, zařiď byt

V Přerově se uskuteční tradiční prodejní a prezentační výstava.

Datum vydání: 23.05.2007 | autor:
Prostory zimního stadionu v Přerově se od pátku 1. do neděle 3. června 2007 promění ve výstaviště. Uvítají jako jubilejní desátý ročník prodejní a prezentační výstavu stavebnictví a bytového vybavení Postav dům, zařiď byt.
Výstava je bohatým zdrojem informací a přehledem výrobků, technologií i služeb souvisejících se stavebnictvím a bydlením. Návštěvníci zde budou moci shlédnout širokou nabídku dřevěných a plastových oken, střešních oken, dveří, zateplování oken. Dále pak novinky v oblasti stavebních materiálů, stavební chemie, tepelné i zvukové izolace, sanace a hydroizolace.

Náročnější návštěvníci budou jistě uspokojeni specifičtějšími výrobky jako jsou centrální vysavače, čističky odpadních vod, zabezpečovací systémy, tepelná a vodotěsná izolace střech, garážová vrata.

Nedílnou součástí bude také prezentace výrobků a služeb související s instalacemi vody, plynu a topení, topných těles, kotlů a tepelných čerpadel. Ženskou populaci jistě zaujme prezentace bytových doplňků a nábytku. Nejen pro náročné hospodyňky se představí žehlící systémy.

Finanční otázky kolem stavby nebo rekonstrukce budou moci zájemci konzultovat ihned na místě u několika finančních poradců. Mnohé firmy připravily také pro návštěvníky výstavní slevy umožňující výhodný nákup.

Součástí výstavy je zábavný doprovodný program pro děti. Děti zde najdou obří skákací hrad a další sportovní atrakce. Dospělí, ale také i děti si budou moci vyzkoušet svoji zručnost u hrnčířského kruhu nebo dřevořezby a to pod odborným vedením učitelů.

Závěrem nezbývá než pozvat zájemce do Přerova na zimní stadion, kde bude otevřeno v pátek 1.6. a sobotu 2.6. od 9.00 do 18.00 hodin a v neděli 3.6. od 9.00 do 17.00 hodin.
Červnový víkend slibuje přerovské veřejnosti možnost spojení příjemného s užitečným - atraktivní zábavy a výhodného nákupu. Vstup na výstavu je zdarma.
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Vybíráme články

Katalog zboží

Novinky v katalogu zboží
 • Nástěnné hodiny - HM108 POSLEDNÍ KUSY 599 Kč
 • Obraz Duhová vlákna 890 Kč
 • Obraz Ženský akt 890 Kč
 • Bederník 540 Kč
 • Stojanový ventilátor 40 cm 882 Kč
 • Obraz Čtvercový tunel 790 Kč

Další kategorie e-shopu

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Léčivá síla solných lampLéčivá síla solných lamp

  Jsou bytové doplňky, které pouze doplňují byt, jsou svítidla, která pouze svítí, ale jsou lampy, kterým se říká solné, a ty především léčí.

 • Inspirujte se, jak si vkusně vybavit interiérInspirujte se, jak si vkusně vybavit interiér

  Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Chystáte se renovovat své bydlení? Přijďte načerpat inspiraci na veletrh nábytku MOBITEX, který se koná od 22. do 25. dubna na brněnském výstavišti.

 • Jak stínit interiérJak stínit interiér

  Novinkami v interiérové stínící technice jsou například „duhové“ vertikální žaluzie, žaluzie šikmé a zaoblené, ale i spouštěcí garnýže s jednou až třemi kolejničkami.

Diskuze na téma "Postav dům, zařiď byt"

Buďte první a napište komentář k  "Postav dům, zařiď byt"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE